3 речі, які ти ніколи не повинна робити, якщо хочеш залучити гідного чоловіка
Психологія

3 речі, які ти ніколи не повинна робити, якщо хочеш залучити гідного чоловіка

А може, ти підсвідомо вбиваєш свої стосунки або навіть шанси на них? Адже часто так буває, що наші відносини закінчуються, а ми, жінки, ні крапельки не розуміємо, чому так сталося. Таке може траплятися навіть з кращими з нас. Чому? Тому що ми, може, навіть не навмисно слідуємо одній з цих 3-х моделей поведінки, які відштовхують чоловіків:

1. Ти ведеш себе як його матуся.

Чоловіки вступають у стосунки, тому що хочуть собі коханку, а не маму. Вони шукають партнерку, а не батьків. Як тільки ти починаєш занадто його опікати, намагатися управляти кожним його рухом, постійно нагадувати йому про те, що він повинен зробити – це відштовхує його.

Це стандартний сценарій в стосунках: жінка думає, що має «право» питати, куди йде чоловік і з ким, вона буквально вимагає, щоб він звітував перед нею. Насправді ж це ознака емоційної невпевненості і материнської моделі поведінки.

2. Ти намагаєшся бути його психологом.

Всім знайома фраза: «Чоловіки з Марсу, а жінки – з Венери». Жінки ж постійно намагаються розгадати поведінку чоловіків. Вони намагаються зрозуміти їх, може, навіть виправити і змінити. Ми хочемо все контролювати, навіть життя чоловіка, і це жахливо.

Ти не можеш «виправити» чоловіка. Йому не потрібен психолог, йому не потрібне твоє розуміння. Йому потрібно прийняття.

Чоловіку потрібно, щоб він міг поговорити з тобою без осуду з твого боку. Щоб він міг поділитися з тобою чимось, але ти не намагалася б сказати йому, що потрібно робити. Тому що ти все одно не можеш змінити його. Чоловік може змінитися, якщо тільки сам цього захоче.

Тому якщо на початку стосунків, коли обидві людини намагаються бути якомога більш ідеальними, тебе вже щось в ньому не влаштовує і дратує, виріши для себе: ти або приймаєш його таким, або йдеш. Не варто думати, що ти зможеш його змінити під себе.

3. Ти його останній притулок.

Він приходить до тебе, тільки коли йому щось потрібно? Він уважний і добрий, тільки коли чогось хоче, наприклад, сеkсу? Він приходить до тебе, тільки коли в нього є вільний час – уже після друзів і своїх захоплень? Він пише тобі тільки вночі або коли йому нудно?

Тебе це влаштовує? Ти дозволяєш йому це?

Тоді ти просто його запасний варіант, до якого він вдається, коли йому нудно, або коли йому щось потрібно. Якщо ти думаєш, що це спосіб утримати його або змусити його полюбити тебе, тому що ти завжди поруч і доступна, ти помиляєшся.

Чоловік не може поважати тебе, якщо ти не поважаєш себе. Як він може любити тебе, якщо ти не любиш себе настільки, щоб поставити себе на перше місце? Якщо він так з тобою звертається, тоді тобі краще без нього. Інакше далі він буде ще більше користуватися твоєю добротою і доступністю. Повага до себе – ось що тобі потрібно більше за чоловіка поруч.