Коли жінка втомилася боротися, вона не витратить на тебе більше ні секунди
Натхнення

Коли жінка втомилася боротися, вона не витратить на тебе більше ні секунди

Якщо вона полюбить тебе, вона буде любити тебе всім серцем…

Коли любить жінка, то віддає все своє серце і душу. Вона безстрашно віддасть тобі всю себе, вона буде з тобою справжньою, нічого не буде від тебе приховувати. Коли вона любить, ти завжди будеш на першому місці, що б їй не довелося поставити на друге. Жінка захищає свою любов так люто, як ніхто інший не зміг би. Жертви, на які вона здатна тільки для того, щоб ти зрозумів, як сильно і чисто вона тебе любить, просто вражають.

Така жінка стане твоєю силою. Вона буде для тебе скелею, коли ти будеш відчувати, що ось-ось зламаєшся вона буде для тебе надійним плечем, твоїм раєм. Вона проллє світло на твої найкращі сторони, коли ти сумніваєшся в собі, вона стане причиною, по якій ти захочеш знову встати на ноги. Вона дозволить тобі знайти притулок у своїй душі. Те, що ти ніяк не міг знайти в собі і в інших, не дивлячись на всі зусилля. Вона буде тобі належати. І стане твоїм будинком.

Її любов вкриє тебе від усього світу. В її обіймах ти будеш знаходить мир душевний, який ти так шукав, і коли ти будеш доторкатися до неї, ти будеш відчувати, що все добре, поки вона поруч. Але якщо ти облажався і будеш приймати все це, як даність, вона відбере у тебе це з такою ж пристрастю, як раніше дала.

Тому що вона досить сильна, щоб віддати тобі своє серце, вона також досить сильна, щоб забрати його назад і піти від тебе. Не дозволяй собі бути з нею легковажним.

Коли вона зрозуміє для себе, що з тобою все скінчено, вона зможе просто вийти за двері і більше ніколи не повернутися… Перш, ніж ти це зрозумієш. І нічого з твоїх слів або вчинків не поверне її назад. Якщо ти обдуриш її довіру, вона зрозуміє, що даремно повірила, що ти гідний її любові. Вона повернеться до тебе спиною і ти, можливо, навіть ніколи її більше не побачиш. Вона не побоїться піти від тебе так само, як не боялася тебе любити.

Її любов – це не щось минуще. Це унікально, це велика рідкість. Вона не зможе перенести таке зраду і з такою ж силою полюбити тебе знову, як ніби нічого не сталося. Вона вірить в свою любов. Вірить, що може зробити свого чоловіка щасливим. І тому вона не буде витрачати на тебе більше часу, коли ти даси їй відчути, що вона легко замінна. Неначе тобі і без неї було б добре. Тебе вразить хоробрість і рішучість, з якою вона повністю видалить тебе зі свого життя.

Якщо ти підведеш її, то вона з легкістю зможе рухатися далі вже без тебе. Коли вона тільки починала стосунки з тобою, вона знала, що буде не просто. Знала, що все буде не ідеально. Але вона вірила, що заслуговує чоловіка, який відповість їй взаємністю, який буде любити її сильніше, ніж будь-коли, тому що саме так вона любить тебе. Вона не вимагає ідеалу, вона може жити з твоїми недоліками, але вона не буде терпіти, якщо ти даси їй відчути, що вона для тебе – лише гра.

Якщо вона побачить, що ти даремно витратив всю любов, що вона тобі дала, то замість того, щоб притиснути тебе до себе і зберігати твоє серце, як зіницю ока, вона переконатися, що ти будеш від неї настільки далеко, наскільки можливо, і ніколи більше не станеш причиною її болю. Ніколи.

Можливо, порвати з тим, до кого вона відчувала таку сильну любов, буде для неї зовсім не просто, але вона зможе це зробити і зробить. Вона знає, що це буде болісно, ​​але вона і розуміє, що вибрати між болем розставання і болем від посвячення себе тому, хто не відповідає їй взаємністю. Простіше порвати односторонні стосунки, ніж продовжувати їх.

Вона швидше вибере бути однією, якщо їй доведеться на це піти, ніж буде відкривати тобі всю душу, дивлячись на те, як ти не можеш відкрити їй свою навіть на половину. Їй цього буде мало. Жінка не буде більше боротися за тебе, якщо зрозуміє, що це глухий кут і їй пора йти…