Жорстокі, але чесні причини, чому я викреслюю деяких людей зі свого життя
Життєві поради

Жорстокі, але чесні причини, чому я викреслюю деяких людей зі свого життя

Більшу частину життя я займала позицію слабкої людини, і ось кілька днів тому вирішила покінчити з цим. Мені набридло дозволяти людям переступати через мене. Мені набридло мовчати, коли хтось говорить щось образливе. Незважаючи на те, що бажання постояти за себе стало причиною виникнення деяких проблем в дружніх і романтичних стосунках. Були люди, які не змогли змиритися зі мною змінами, які сталися зі мною. І були ті, з поведінкою яких я не захотіла миритися сама, коли підняла свої стандарти. Ще одну категорію склали ті люди, яких я вже переросла.

Життя занадто коротке, щоб знову і знову приводити одні й ті ж аргументи. Не збираюся продовжувати злитися на когось через те, що хтось демонструє неповагу до мене. Якщо він зробить це один раз, я можу дати йому ще один шанс. Але якщо він продовжує поводитися подібним чином і далі, то всі його вибачення вже не мають ніякого значення. Приносячи їх, він явно говорить не те, що дійсно думає. Ця людина явно нічому не вчиться. І вона не заслуговує ні секунди мого часу.

Різні думки – це одне, а різні моральні поняття – зовсім інше. Мене вчили, що це нормально, що думки різних людей не збігаються, і що ми не повинні судити оточуючих по тому, у що вони вважають за краще вірити. Але є різниця між тим, хто ненавидить моє улюблене шоу, і ненавистю до цілої групи людей. Мені не потрібно пояснювати, чому чиєсь життя є таким же цінним, як і всі інші.

Навіщо продовжувати спілкуватися, якщо це спілкування не приносить ніяких позитивних емоцій. Я не збираюся продовжувати впускати людину в свій світ тільки тому, що між нами є історія. Якщо у нас зараз не виходить ладнати, якщо ми все одно майже не розмовляємо, і якщо ця людина приносить в моє життя більше стресу, ніж радості, тоді дійсно немає причин продовжувати спілкування. У мене немає ні часу, ні сил розважати людей, для яких я не маю ніякого значення.

Мені набридло прикидатися милою тільки заради того, щоб не доводити справу до конфліктів. Мені все одно, якщо я здамся занадто емоційною, стервозною або незрозумілою. Зазвичай людям, що допускають помилки, не подобається, коли їх починають критикувати. Насправді вони просто не хочуть рости і вдосконалюватися. Тому, якщо я не викреслюю зі свого життя інших, вони викреслюють мене.

Я заслуговую жити в мирі з собою. Не збираюся мати справу з кимось, хто ставиться до мене нешанобливо. Не збираюся піддавати себе стресу, просто заради того, щоб здаватися ввічливою. Не вважаю, що потрібно продовжувати спілкуватися з токсичною людиною тільки тому, що вона є членом вашої родини або вашим старим приятелем. Якщо вона робить мене нещасною, я викреслю її зі свого життя. Не має значення, хто вона. Важливо, що воназмушує мене відчувати.

Це природний процес. Я просто забуваю написати вам повідомлення. Забуваю обговорити з вами свої плани на майбутнє. Стаю настільки зайнятою своїм власним життям, що ви йдете на задній план. Це відбувається не навмисно. Це просто життя…