Як тільки зрозумієте, що поруч з вами не ваше – говоріть спасибі і прощайтеся!
Мотивація

Як тільки зрозумієте, що поруч з вами не ваше – говоріть спасибі і прощайтеся!

Навчіться відпускати тих, з ким ви занадто різні… Друзі, приятелі, навіть кохані, навіть ті, хто став на якийсь час близьким, але так і залишився до неможливості далеким, повинні бути відпущені.

Не мучте ні себе, ні іншу людину за те, що ваші погляди на цей світ зовсім не збігаються. Не звинувачуйте за інакомислення, не намагайтеся з усіх сил переробити, нав’язати свої підвалини. Не звинувачуйте дpyгу людину в поверховості, надмірній складності або навпаки простоті. Не мішайте з брудом того, хто не виправдав ваших власних очікувань – ніхто не зобов’язаний їм відповідати.

Так, протилежності часто простягаються, але як правило, лише на короткий термін, щоб дати якийсь досвід один одному, чогось навчити, на щось відкрити очі. Але якщо ви бачите, що стосунки приносять моральний дискомфорт, вмійте вчасно розпрощатися. Тому що, чим далі вас буде затягувати в людину, з якою ви як з різних планет і немов розмовляєте на різних мовах, тим тільки гірше. З взаємних претензій потім не вибратися.

Життя, воно коротке, не витрачайте його на несвоїх людей – вони все одно вас ніколи не зрозуміють, а ви їх. І в підсумку, ви тільки змучите один одного.

Будьте з тими, хто дивиться на це життя так, як і ви, не вважайте себе поганим тільки тому, що хтось так вважає. Немає поганих і хороших, є свої і чужі! І як тільки зрозумієте, що поруч з вами не ваше – говоріть спасибі і прощайтеся! Тому що будь-які стосунки повинні приносити радість і ні в якому разі не бути тягарем.

Шукайте собі подібне, навчиться розрізняти в шумі чужих голосів і думок тихий шепіт рідного серця, який ніколи не обдурить. Не бійтеся відпускати людей, адже ваше від вас нікуди не піде, а чуже, яким би привабливим воно не було, назавжди залишиться чужим.

© Аліна Єрмолаєва “Листи мого серця”