«Скорпіон – планета фатальних пристрастей, Стрілець – відчайдушна хуліганка». Твій характер за Зодіаком
Психологія

«Скорпіон – планета фатальних пристрастей, Стрілець – відчайдушна хуліганка». Твій характер за Зодіаком

Жінка Овен, покровитель Марс

У той же час планета жіночності – Венера зовсім слабка в цьому знаку. Чарівна амазонка, потужний двигун, що змітає всіх і вся на своєму шляху, непомітно для самої себе. Емоційна натура, любити – так любити! Ненавидіти – так ненавидіти! Як і Тельці – непохитні в своїх установках. Але Тельці – тихо непохитні, а Овни – бурхливо.

Приваблюють спокійних або слабких чоловіків, самі ж через це потім страждають. Витримати такий чарівний вулкан почуттів дано тільки сильним чоловікам. В душі ніколи не старіють, тому з віком можуть здаватися більш молодими або екстравагантними. Мама Овен – це кращі друзі, але дивні батьки.

Жінка Телець, покровитель земна Венера

Непохитна краса і непорушна скеля в своїй тихій завзятості. Зовні м’яка, часто навіть не рішуча, але саме це і є їх ахлілесова п’ята. Страх прийняти нове і ранима натура змушують одягнути зовнішню броню впертості. Часто через свої страхи і невпевненість відмовляються від нових можливостей в житті. З коханим будуть до останньої краплі крові, навіть якщо він кровосос.

Тримати такі встосункм буде почуття жалості і страх майбутнього. При цьому Тельці завжди надійні друзі, жалісливі серцем і вірні жилетки близьким. Бувають двох видів: які прагнуть до особистого щастя і прагнуть до особистого спокою без стосунків. Найчастіше творчі, ситно готують, запасаються навіть тим, що їм не потрібно (манія накопичення речей),

Жінка Близнюки, покровитель повітряний Меркурій

Постійний вітер в голові, буває смерч, буває торнадо. Здатна на інтриги, а якщо в компанії з Раком або Водолієм, то взагалі – забійна сила. Рідко, коли народжують більше однієї дитини. Діляться на 2 групи: ті, хто рано виходить заміж і забуває про свій інтелект і ті, які навпаки – не виходять заміж, поки не впевняться в своїй кар’єрі. Але при цьому море флірту і стосунків. Без спілкування не можуть жити. Найкласніші бабусі – вічно молоді та рухливі.

Жінка Рак, покровитель – Місяць

Емоційна, запальна, пристрасна і романтична натура. Їй важко жити в одному стані, потрібні яскраві враження для переживань, іноді навіть такі, які не дають тверезо мислити. З роками стає відмінною матір’ю, але дуже чутлива, якщо не працює над собою, то і скандальна, образлива, примхлива.

Якщо бажає керувати своїми емоціями і прагне до цього, то має широкий кругозір і добре вчиться уму-розуму на власних помилках. В молодості може бути непостійною і знаходитися у вічному пошуку себе, своєї ідентичності, свого щастя.

Жінка Лев, покровитель Сонце.

Вона хороша у всьому поки їй не перебігли дорогу. Любить бути помітною і стає такою часто непомітно для себе, тому що її не можна не помітити. Вона вдало жартує, вона вміє дбати, вона вміє вирішувати проблеми інших, але за це її треба хвалити, інакше горе вашому будинку. Яскравий і впевнений характер відбивається у всьому, навіть в стилі одягу і в прикрасах.

Так, наприклад, тоненькі і малопомітні ланцюжки – це не її варіант, вона любить привертати до себе увагу кольором, форматом, якістю та дизайном того, що носить. У гніві настільки ж яскрава і природна, як і в радості. Трохи егоїстична, але з роками це надає їй шарм. Жадає володіти кращим, отримуючи бажане – втрачає до нього інтерес. При нереалізованості своїх потенціалів може стати скандальною сусідкою, при своїй реалізації – харизматичним лідером.

Жінка Діва, покровитель Меркурій

Інтелект, ніжність і м’якість в одній особі. Часто жінка Діва дуже довго не може знайти гідного супутника, вона не надто захоплюється стосунками, її розум тверезий і прагматичний, тому в підсумку може жити одна. Однією їй добре і спокійно, в житті і в будинку – порядок, вона вся йде в роботу і живе для себе, періодично вступаючи в не тривалі стосунки.

У разі нереалізованості жіночого начала можуть з милої і ніжної дівчини стати суворою пані з вінтажною зовнішністю. Відмінні матері і господині, але можуть бути занадто педантичні в окремих питаннях, чим зводять з розуму своїх домочадців. Чоловікам з ними дуже зручно, але рівно до тих пір поки Діви вчать їх життєвої мудрості. Так, непомітно для себе жінка Діва може стати своєму чоловікові матір’ю або наставницею, чому сама в результаті буде не рада. Їх педантичність в професії робить Дів незамінними і відповідальними співробітниками.

Жінка Терези, покровитель Венера, але і Сатурн впливає на цей знак

Зовнішня грація і м’якість поєднуються з величезною силою волі і сталевим стрижнем. Найчастіше бувають владними, але мудрими керівницями положення або ніжними, але розважливими і примхливими спокусницями. Зовнішність – витончена.

Представниці цього знака, як правило, володіють витонченою фігуркою і дотримуються класичного стилю. Граціозні від народження, мають здібності до танців і гімнастики. Можуть бути хорошими друзями до тих пір, поки ви їх не образили. Прощають насилу, але ображаються не заради злоби, а заради принципу.

Жінка Скорпіон, покровитель знака – Плутон

Планета фатальних пристрастей, сеkсу і тихого утопанія в своїх же почуттях аж до самознищення з подальшою необхідністю відродитися заново, як би важко це не було. Такі жінки завжди справляють враження незалежних, але при цьому ніжних і пристрасних. Від них віє містичною сеkсапільністю. Достаток внутрішніх страхів стає або потужним двигуном розвитку, або тягне на саме дно своїх кипучих емоцій.

У тихому болоті – чорти водяться: це про них. При цьому за своїх близьких готові віддати все до останньої ниточки. Ревниві і в душі великі власниці, але зовні можуть бути холодними, уїдливими і стриманими. Якщо Скорпіон ятрить і намагається вас зачепити інтелектуально – значить затаїв на вас образу. Проблема в тому, що затаїв давно і тепер зрозуміти за що саме – може бути майже неможливим. Логіку жінки Скорпіона розумом не осягнути.

Жінка Стрілець, покровитель знака Юпітер

Планета експансії, оптимізму, наставництва. Такі жінки завжди яскраві та динамічні, вони прагнуть допомогти всьому світу. Бувають авантюрні і безшабашні хуліганки, а бувають вираженими бізнес-леді або просто активісткою за покликом серця.

У них багато ідей, тому їм частіше за все не до сім’ї. Ранні стосунки, але пізній офіційний шлюб і 1 дитина. Завжди неслухняні і великі власниці. Жінки Стрільці люблять все гарне, в цьому вони схожі на Тельців, однак, на відміну від Тельця не надто прив’язуються до матеріального. Тому з легкістю витрачають гроші, роблять широкі жести. Накопичити гроші їм набагато важче, ніж заробити. Якщо жінка Стрілець освічена, то проблем із заробітками у неї немає, проте є пряма прогресія – чим більше грошей приходить, тим частіше їх їй не вистачає. Юпітер все таки.

Жінка Козеріг

Покровитель – Сатурн, планета стабільної стабільності і непохитної правильності. Бувають двох типів: ніжна і сімейна, відмінний друг і товариш з сумним поглядом і потужним хребтом, тому що звалила на себе і успішно тягне проблеми інших людей. Або ж горда і незалежна, яка уникає широких контактів, але з сніжним і теплим поглядом.

В ній відчувається море ніжності за зовнішнім антуражем. Часто страждають заниженою самооцінкою, тому протягом тривалого часу перебувають у пошуку ідеальної професії. Зазвичай розуміння того, що їм треба для особистого щастя приходить після 30 років, часто зміна професії і початок кар’єрного зльоту припадає на другу половину життя.

Жінка Водолій, покровитель – планета бунтарів і неформалів – Уран

Розумна, компанійська, владна, непокірна. Нестримний потік чарівності, амбіцій і прагнення до волі від всяких обтяжень. При цьому, як представник фіксованого хреста потребує сталості – в постійній роботі і в постійних стосунках.

Можна виділити два основних типи: неформальна розумниця або авторитарна Вовчиця, яка зазвичай одинак, але при цьому в колі людей. Жінка Водолій, як начальник – це завжди випробування її підлеглим. У хід йде і хитрість, і жіночий шарм і авторитарність. Складний характер для складних людей.

Жінки – Риби, покровитель Нептун, стихія Води

Чутлива, ніжна, більше за інших в Зодіаку схильні до страхів, через які часто страждає психіка, сон, здоров’я. У дорослому житті бувають двох видів: золота рибка, що виконує бажання близьких або акула: впевнена, вертка, що живе в своєму світі. Тут дивне поєднання активності і пасивності, ніжності і емоційної агресивності. Створити в такій ранимій душі купу комплексів – раз плюнути і вже в дорослому житті у жінки Риби може не вистачити сил боротися зі своїми страхами. Тоді потрібен надійний партнер, сильні плечі з величезним люблячим серцем.

Мудрі жінки Риби вибирають таку професію, яка їм допомагає згладжувати внутрішні страхи і дає максимальне відчуття захищеності.