В житті б не повірила, що характер жінки залежить від форми її гpудей!
Гумор та позитив

В житті б не повірила, що характер жінки залежить від форми її гpудей!

Ні для кого не секрет, що наше тіло може багато розповісти про характер. Наприклад, італійський лікар-психіатр Чезаре Ломброзо стверджував, що за характерними рисами обличчя можна навіть визначити схильність людини до злочинів!

Тепер же з’ясувалося, що про внутрішній світ жінки можна судити по її гpудях. Уважно подивися на картинку нижче і визнач, якому номеру відповідає твій бюcт. А потім читай свою характеристику!

№1 – інтелектуальна жінка

Ти з радістю готова прийняти будь-який виклик, аби тільки довести силу свого інтелекту. Для тебе надзвичайно цінні спокій і комфорт. В очах інших ти виглядаєш сильною і рішучою жінкою. Часто ти ховаєш свої справжні почуття і любиш насолоджуватися самотністю.

№2 – природжений лідер

Ніхто ніколи не чув, щоб ти просила про допомогу, адже ти звикла все робити самостійно. Навпаки, всі твої близькі прислухаються до тебе і можуть покластися на тебе в скрутну хвилину. Ти успішна жінка і природжений лідер. В особистому житті ти можеш здаватися холодною та відстороненою, але це через твою вроджену делікатності.

№3 – міс оригінальність

Ти сучасна сильна жінка, яка не боїться ніяких проблем. Ти досить імпульсивна, тому кожен новий день перетворюється для тебе на справжню пригоду. Твоя поведінка може шокувати оточуючих, але насправді при виборі рішень ти завжди орієнтуєшся на власну систему цінностей.

№4 – вічна оптимістка і мрійниця

У будь-який, навіть самій безнадійній ситуації, ти бачиш світлі сторони. Ти завжди заряджена оптимізмом, а з твоїх губ не сходить весела усмішка. Ти запросто йдеш на контакт і легко знайомишся з новими людьми. У тебе прекрасно розвинена фантазія і ти не боїшся йти за мрією. Приятелі вважають тебе душею компанії, але мало хто знає, що в глибині душі ти досить вразлива і сором’язлива.

№5 – хоробра амазонка

Якими б серйозними були перепони на твоєму життєвому шляху, ти завжди сповнена рішучості подолати їх. Тебе переповнює ентузіазм, а своїм прикладом ти надихаєш на видатні вчинки багатьох людей. У той же час ти терпіти не можеш, коли тобі суперечать. Навіть якщо ти не маєш рації, ти ніколи не можеш відразу ж визнати свою помилку.

№6 – справжня загадка

Ти дуже чуттєва і турботлива. Ти прекрасний слухач, і друзі не бояться довіряти тобі навіть найбільші секрети. Тобі можна довіряти на всі сто, але для інших ти продовжуєш залишатися загадкою. Ти не любиш присвячувати посторонніх в подробиці свого життя. Саме через це тебе вважають таємничою і загадковою.

№7 – серйозна і мудра

Ти завжди прагнеш примножити свої знання і акумулювати досвід. Твій дім завалений книгами, а друзі безмірно поважають твою ерудицію і поспішають до тебе за корисним порадою. Деякі можуть вважати тебе нудною, але це враження оманливе. Просто ти не любиш розпорошуватися на дрібниці і можеш розкритися лише в компанії близьких друзів.

№8 – єдина і неповторна

Твоя душа вимагає оригінальності і самовираження. Ти неймовірно творча особистість і завжди прагнеш створити щось нове. У тебе повно ідей і планів, але нерідко ти кидаєш їх нереалізованими, піддавшись нападу апатії і меланхолії. Твої друзі душі в тобі не чують і високо цінують твою індивідуальність.

№9 – втілення гармонії

Ти збалансована особистість і завжди прагнеш до гармонії. Ти всіляко уникаєш конфліктів і згладжувати гострі кути. Ти рідко висловлюєш свою точку зору і віддаєш перевагу підтримувати думку більшості. Незважаючи на те, що зовні ти справляєш враження соромливої, ти чітко знаєш, чого хочеш досягти і впевнено рухаєшся до поставленої мети. Твій розум завжди стримує емоції, а це дозволяє робити правильний вибір у важку хвилину.

№ 10 – душа компанії

Твоя яскрава харизма притягує багатьох людей. Ти яскрава і неординарна особистість і при цьому легко сходишся з людьми. У будь-якій компанії ти знаходишся в центрі уваги, а всі твої знайомі щиро тобою захоплюються! Ти завжди приносиш більше яскравих фарб в життя своїх близьких.

№11 – вулкан енергії

Ти завжди знаходишся в центрі уваги і прекрасно знаєш, як цим користуватися. У тебе дуже сильна харизма, тому ти маєш великий вплив на людей. У той же час ти ненавидиш шаблонне мислення і віддаєш перевагу не зв’язуватися з людьми, для яких практичність стоїть на першому місці.

№ 12 – точка опори

Ти надзвичайно відповідальна, і на тебе можна покластися в будь-якій ситуації. Твої колеги покладають на тебе великі надії, і не бояться довірити тобі найвідповідальніше доручення. Вони впевнені в тому, що ти віддасишся роботі на 100% і виконаєш все в точності так, як було задумано. А в особистому житті ти – справжня опора для всієї родини!

За матеріалами