Чоловіче здоров’я залежить від інтелекту жінки і ось чому
Цікаво знати

Чоловіче здоров’я залежить від інтелекту жінки і ось чому

Шведські вчені прийшли до висновку, що одруження на розумній жінці здатне справити позитивний вплив на чоловіче здоров’я. Дослідники проаналізували дані півтора мільйона сімейних пар. Результати аналізу показали, що здоров’я чоловіка безпосередньо залежить від рівня інтелекту його обраниці. При цьому вчені відзначають, що розум чоловіки ніяк не впливає на здоров’я жінки.

Як вважають дослідники, отримані результати цілком зрозумілі, адже саме дружина в більшості випадків приймає рішення, від яких залежить спосіб життя всієї родини. Крім того, саме дружині належить останнє слово в процесі затвердження сімейного раціону харчування.

Тому більш високий інтелект подружжя дозволяє їй приймати більш правильні рішення, що визначають спосіб життя всієї родини. Чоловік же, як правило, виконує в сім’ї іншу функцію. Він найчастіше виконує роль добувача. У цій ролі він по-своєму також впливає на загальне здоров’я сім’ї. Так як сімейний дохід визначає умови існування, якість придбаних продуктів і час, який сім’я може виділити для відпочинку.

За матеріалами