«В тіток перетворюються жінки, які живуть не для себе» Крик душі, який варто прочитати кожному!
Мотивація

«В тіток перетворюються жінки, які живуть не для себе» Крик душі, який варто прочитати кожному!

Часто чоловіки обурюються, побачивши, що з тонкої і дзвінкої дівчинки, якою колись була їх кохана, раптом вилупилася тітка. Вони вважають, що їх обдурили. Підсунули, ніби як, неякісний продукт.

Була студентка в білій шапочці, танцювала на дискотеці, читала Муракамі, мріяла поїхати в Париж, і раптом – вона.

Класична тітка із зайвою вагою, зниженим кругозором, обмеженою покупкою тушонки «по акції» і наймом репетиторів для дитини. З короткою стрижкою, в трусах в горошок, з тістечком в перерві на роботі, в дивному одязі не яскравих кольорів, який більше нагадує парашут.

Звідки вони взагалі беруться – ці тітки?

А я вам скажу, звідки. Тітками стають жінки, які живуть не для себе. Жінки, які змушені щодня і щогодини чинити всупереч своїм бажанням. Що змушує їх робити це? Ймовірно, борг.

Хіба акціями в «АТБ» цікавляться від хорошого життя? Ні. Ними цікавляться жінки, які намагаються на місяць розтягнути получку чоловіка, яка через непорозуміння зветься зарплатою. Щоб вистачило і на їжу, і чоловікові на штани, і дитині на репетиторів.

Знову ж, хіба репетиторів і нудну перевірку уроків придумала жінка? Вона лише звалила на себе відповідальність і намагається відповідати високим сучасним стандартам утримання дітей. Про яких (і про стандарти, і про дітей) чоловік часто має лише умоглядне уявлення.

Чому тітка їсть тістечко? Ймовірно, заповнює втрати енергії, які не можна компенсувати інакше – прогулянками, сном. Тому що спати їй ніколи, у дитини різалися зуби/болів живіт/піднялася температура.

Помітила, що вільні і не обтяжені родичами і дітьми жінки, які роблять, що хочуть, тітками не бувають. Вони бувають маргіналками, п’яницями, повіями, утриманками, дивними панянками… але не тітками. Тітка – це завжди утиснення себе заради інших, життя за чужими інтересами.

Переможи в собі тітку – кричать гламурні журнали. Налагодь сон, харчуйтеся по п’ять разів на день мармуровою яловичиною, ходи три рази в тиждень на силове тренування, і три рази в басейн. Сходи в перукарню, купи новий одяг. Вони не розуміють, що, можливо, ця жінка дуже хоче і на тренування, і в перукарню, і в басейн. Але у неї на шиї – двоє дітей-школярів, паралізована свекруха, батьки, яким потрібна допомога…

У суспільстві тіток чомусь прийнято ганьбити за безглуздий зовнішній вигляд, звинувачувати в лінощах. Хоча, якщо вже відверто, деяким тіткам чоловіки, діти і суспільство повинні були б поклонитися в ноги за їх подвиг. На них, здебільшого, і тримається цей світ.

Автор – Морена Морана