Якщо вас ігнорують, просто відпустіть цю людину…
Мотивація

Якщо вас ігнорують, просто відпустіть цю людину…

Найбільша проблема таких ситуацій в тому, що ви ніколи не можете бути повністю впевнені в тому, що вас ігнорують, поки не стає занадто пізно.

Коли ви близько і тісно спілкуєтеся з якоюсь людиною, кілька тижнів або навіть місяців спілкуєтеся (а то і ходите на побачення), і вона раптово перестає відповідати на повідомлення і зникає з вашого горизонту, ви, як правило, припускаєте, що у всього цього є якесь пояснення.

Ви просто не можете подумати про неї погано. Ви зберігаєте спокій і вважаєте, що потрібно потерпіти.

Після двох-трьох днів мовчання і відсутність контактів у більшості з нас виникає спокуса зробити перший крок на шляху до їх відновлення – просто так, про всяк випадок. Ну раптом у неї повний завал на роботі, і вона просто забула відповісти на ваше повідомлення. Раптом у неї зламався комп’ютер, і вона до цих пір не побачила ваших листів. Раптом в її будинку немає електрики, телефон розрядився, і вона навіть не знає, що ви писали СМСки. Раптом вона лежить в лікарні з пробитою головою…

Але в міру того, як дні мовчання перетворюються в тижні, зо два не прочитатних повідомлення розростаються до десятка, і до вас мало-помалу починає доходити, що вас просто-напросто ігнорують. Так ось… в цей момент не робіть помилки ігнорованих людей – не продовжуйте за ганятися за цією людиною.

Не вимагайте відповідей. Не намагайтеся поставити крапку в ваших стосунках. Не примушуйте себе продовжувати писати і телефонувати в надії, що вона передумає і змінить ставлення до вас.

Адже вона вже дала вам зрозуміти, що про вас думає, і які почуття відчуває до вас. Відсутність відповіді – це теж відповідь. Її мовчання означає, що ви просто-напросто не цікаві. Воно означає, що ви у цієї людини далеко не на першому місці.

Якщо з нею дійсно відбувається щось погане, якщо вона до цих пір відходить від наслідків нещасного випадку або втрати близького родича, дайте їй час і дозвольте самому зв’язатися з вами, коли буде готова. Якщо все, що сталося було помилкою і непорозумінням з вашого боку, вона вам рано чи пізно вам про це розповість. А якщо цього не сталося, то, швидше за все, ця людина ігнорує вас по своїй волі і усвідомлено.

Не біжіть за кимось, хто з радістю (або щонайменше, без будь-яких докорів сумління) покинув ваше життя. Не витрачайте свій час на те, щоб гадати, чим ви її образили, і як можете все виправити. Тому що насправді ви ніяк не можете вплинути на її ставлення до вас, так що не варто і намагатися. Деякі люди виявляються абсолютно нездатними побачити вашу внутрішню красу і потенціал, і ви в цьому зовсім не винні.

Коли вас починають ігнорувати, легко подумати, що проблема не в цій людині, а в вас самих. Ви можете порахувати, що ви були недостатньо гарні для нього. Або недостатньо розумні. Або недостатньо багаті. Або недостатньо відповідальні … Словом, цей список нескінченний.

Але ви повинні пам’ятати про те, що ігнорування куди більше говорить про іншу людину, ніж про вас. Можливо, вона була просто не готова до серйозних стосунків. Можливо, вона весь цей час зустрічалася з кимось ще і зробила вибір не на вашу користь. Може, її злякав ваш інтелект або цілеспрямованість. Може, вона просто не відчула «іскорки» між вами.

Може, ця людина вирішила не прощатися тому, що знавла про ваші серйозні очікування. Знала, що повідомивши про розставання, зробить вам дуже боляче, ви сприймете все не кращим чином, і їй не хотілося бачити ваші сльози.

В кінцевому підсумку неважливо, чому саме вона вирішив піти. Важливо лише те, що ви повинні прийняти факт: її більше немає поруч.

І навіть якщо коли-небудь в майбутньому ця людина повернеться до вас з повним оберемком вибачень і виправдань (навіть якщо вони будуть виглядати логічно і переконливо), двічі подумайте перед тим, як приймати її з розгорнутими обіймами. Пам’ятайте, як сильно вона вас образила і поранила в перший раз. Пам’ятайте, з якою легкістю вона кинула вас тоді. Пам’ятайте, як вона не змогла побачити в вас супутника життя, хоча ви ставилися до нею з усією можливою добротою і ніжністю.

Коли хтось ігнорує вас, краще, що ви можете зробити – це відпустити цю людину. Адже десь там, в цьому величезному світі, вас неодмінно чекає той, хто буде готовий залишитися з вами до кінця ваших днів.

За матеріалами