Кохайте її безумовно, так, як вона кохає вас… або відпустіть
Натхнення

Кохайте її безумовно, так, як вона кохає вас… або відпустіть

Ви коли-небудь відчували себе так, ніби застрягли у стосунках, де вас не цінують? Коли ви любили партнера всім серцем, але в глибині душі знали, що почуття, які він дає взамін – нерівні?

Якщо відповідь «так», то ви не самотні. Багато жінок в якийсь момент відчувають, що їх люблять не так сильно, як вони того заслуговують. Що вони не отримують адекватної віддачі від зусиль, які вкладають у відносини.

Вони відчувають, що їх співчуття, доброта і любов не знаходять відгуку в серці партнера. Ніхто не заслуговує відчувати себе подібним чином. Ніхто не заслуговує розуміння того, що їхні стосунки – це всього лише низка розчарувань.

Якщо ви не ставитеся до неї так, як вона цього заслуговує, значить, ви самі не заслуговуєте її.

Кохання – це не щось легке і повітряне. Стосунки не бувають ідеальними. Вам ніхто не може гарантувати, що ніколи не буде розбіжностей і непорозумінь.

Кохання – це не про те, щоб ніколи не сперечатися або жити в казці, що складається лише з одних усмішок і троянд. Йдеться про те, щоб бути разом і в добрі, і в злі. Проходити рука об руку і через погані часи, і через хороші.

Йдеться про безкорисливість, про те, щоб завжди приділяти увагу почуттям партнера. Мова про двох людей, які працюють в команді над тим, щоб побудувати щось по-справжньому прекрасне, щось більше, ніж набір окремих елементів сімейного благополуччя.

Йдеться про те, щоб підтримувати один одного, а не намагатися відштовхнутися від партнера, як від платформи. Самому піднятися вгору, а його залишити внизу.

Якщо ви не любите її і в горі, і в радості, якщо вас немає поруч у скрутні часи, і якщо ви не готові робити для неї все те, що вона так охоче робить для вас… Це означає, що ви не любите її так сильно, як вона цього заслуговує. Якщо ви не здатні кохати, варто її відпустити.

Кохати когось – це значить приймати його таким, яким він є, а не намагатися змінити. Це означає показувати і доводити, що ви цінуєте його і все, що він робить.

КОхати – це вибір, який необхідно робити кожен день. Виявляти доброту і увагу, коли кохана людина вам намагається щось сказати. Набратися терпіння, щоб пізнати її не тільки поверхнево, а й зазирнути в глибину душі. Не бійтеся витратити час і енергію на розуміння і любов до вашої другої половинки – так, як вона це робить для вас.

Якщо ви не дасте їй ту любов, яку вона заслуговує, при цьому не відпустивши її, то знайте, що у кожної людини є своя межа міцності. Одного разу ви можете прокинутися і виявити, що вже занадто пізно. Вона чекала досить довго, щоб ви прийняли рішення. Вона зробила це за вас. І пішла…