На замітку жінкам! Ось за якими принципами живуть майже всі чоловіки
Життєві поради

На замітку жінкам! Ось за якими принципами живуть майже всі чоловіки

Жінці зрозуміти чоловіка набагато простіше, ніж чоловікові зрозуміти жінку. І все тому, що самі чоловіки набагато простіше дивляться на речі і ситуації, і не намагаються їх ускладнити здогадками і домислами.

І ось кілька правил, якими чоловіки керуються самі, і за якими більшість з них хотіло б, щоб керувалися їх улюблені жінки.

1. Якщо чогось хочеться – говори прямо. Так простіше буде жити і вам, і вашим близьким. Не треба натяків, не треба сподіватися, що хтось прочитає ваші думки або ще на якесь диво.

2. Якщо є проблема – її потрібно вирішувати. А не возитися з нею, плакати, співчувати і переживати.

3. Сльози – це емоційний шантаж. Жоден порядний чоловік не знає як поводитися з жінкою. яка плаче, зазвичай вони йдуть на все, аби вона заспокоїлася.

4. Сказане півроку тому – не аргумент в суперечці зараз. Тому що багато за цей час змінюється. Ми змінюємося, визнаємо свої помилки, просимо вибачення і просто їх не повторюємо. Махати минулим перед носом – ось чого остерігаються чоловіки, і що просто обожнюють більшість жінок.

5. Не треба питати – «я товста?». Зазвичай той факт, що жінка запитує про це, вже говорить про те, що вона не готова до відповіді. Швидше за все чоловіче «ні», вона почне засуджувати за обман, а на відповідь «так» – буде ображатися.

Не треба взагалі питати те, на що ви не готові почути відповідь. Краще обміркуйте все і підготуйте себе, і тільки потім ідіть з питаннями і розпитуваннями.