Чому бути бабієм легко, поки ти не зустрів справжнє кохання…
Життєві поради

Чому бути бабієм легко, поки ти не зустрів справжнє кохання…

Я ніколи не вважав себе бабієм. Хоча знаю, що багато жінок зі мною не погодяться.

Так, мені подобається сеkс, я завжди відкритий до нього. Мені подобається жіноча компанія, навіть якщо тільки на одну або пару ночей. І не тільки для фізичних відчуттів – мені подобається ходити на побачення, спілкуватися. Але на відміну від багатьох чоловіків, я дуже чесний у своїх намірах.

Все змінилося в останні роки, але коли я був молодший, то буквально кожну ніч знаходив собі якусь дівчину, наприклад, в клубі. Коли ти молодий, дурний і живеш в місті гріхів, таке буває.

Благословення і прокляття – дивлячись з якого боку подивитися – в тому, що дуже легко знайти, з ким переспати. Але у мене рідко були зв’язки на одну ніч. Зазвичай я зустрічався з цими дівчатами кілька разів, щоб зрозуміти, чи може у нас вийти щось більше. Але ось вам спойлер: ви не зустрінете свою долю на тусовці в клубі.

І коли я розумів, що нічого серйозного не буде, то відразу говорив їй. Я не хотів морочити їй голову. Зараз я розумію, що не був готовий ні до чого серйозного, тому що все ще любив свою колишню. Та й тоді я це розумів. Але не говорив про це тим дівчатам.

Розумієте, справа в тому, що коли ти знаходиш любов, всі інші види стосунків стають для тебе нічого не вартими. Навіть якщо ти знаходиш любов і втрачаєш її, її вплив на тебе залишається. І інші стосунки меркнуть в порівнянні.

Не впевнений, чи був я справжнім бабієм. Я ніколи не пудрив жінкам мізки, просто розважався з ними, замість того, щоб розібратися в собі і знову бути готовим до любові.

Легко бути бабієм. Можливо це найлегше і найприродніше.Чоловіки так влаштовані, що хочуть займатися сеkсом з багатьма партнерками. А в суспільстві навіть вітається, коли ти такий собі мачо.

Сьогодні і чоловіки, і жінки морочать один одному голову. І нічого, якщо це всіх влаштовує. Просто часто це заподіює біль їм усім, а не допомагає або спрощує життя.

Бабієм можна бути з двох причин: ти або ніколи не любив і ще не знаєш, що втрачаєш – що нормально, тому що ти в результаті знайдеш свою любов і бути бабієм більше не захочеться. Або ти бабій, тому що ти обпікся, тобі розбили серце і тепер ти намагаєшся переконати себе, що тобі не потрібна любов. Що ти не хочеш любові. Може навіть, що ти її не гідний.

Це особливість любові: вона може як окриляти нас, так і ламати. Вона показує, наскільки красивим і наскільки незначним може бути життя.

Бути бабієм неможливо, коли ти знаходиш свою любов. Тому що ти занадто закоханий, щоб думати про сеkс з іншою, дуже закоханий, щоб заподіяти біль тій, кого любиш, або ти занадто обпікся, щоб насолоджуватися життям бабія. Ти будеш лише обманювати себе, що все стане краще, що такий спосіб життя принесе тобі щастя і дозволить знайти себе.