Справжнє кохання приходить тільки після великої помилки
Натхнення

Справжнє кохання приходить тільки після великої помилки

«Може, наші помилки і творять нашу долю», – говорила Керрі Бредшоу. Може, нам спочатку потрібно розбитися, щоб нарешті стати цілими.

Найгірший вид любові – це коли ми будуємо великі надії, вкладаємо багато енергії, лише щоб зрозуміти, що все це марно. Серце розбивається на мільйон шматочків, і ми задаємося питанням, чому нічого не вийшло.

Так, ми часто помиляємося в коханні.

Ми вибираємо людей на підставі тих уроків, які повинна вивчити наша душа. Ми не можемо легко змінитися, не можемо розкрити мозок і виправити там потрібне. Це може статися тільки тоді, коли залишаємося тільки ми і наші жалі.

Може, це не стільки помилка, скільки потреба краще зрозуміти, хто ти, як ти любиш, що тобі потрібно від кохання. Хоча буває і така любов, яку ми хочемо повернути. Але це не змінює того, що вона одного разу розбила нам серце….

Справа в тому, що нам потрібна велика помилка, яка наблизить нас до Кохання всього нашого життя. Нам потрібно розбитися, щоб зрозуміти, як ми хочемо «скластися» назад.

І часто ця найбільша помилка – це стосунки, які ми і не повинні були починати, або хоча б повинні були піти набагато раніше. Але ми цього не зробили, і не тому, що та любов була нашою долею. А тому що без неї ми б ніколи не зрозуміли, що таке справжня любов.

У нас завжди є вибір залишитися у стосунках, і це постійна боротьба характерів і ідеалів. І скільки б ми не сподівалися, що на цей раз все закінчиться по-іншому, так не виходить.

Тому що не судилося.

Наша помилка повинна закінчитися, зазвичай дуже гірко, зазвичай катастрофічно важко. Її мета – розбити нас до останнього шматочка і кинути виклик нашим уявленням про кохання.

Ми повинні поміркувати над деякими питаннями, а що пішло не так, що насправді для нас любов. І це відбувається не за одну ніч, а поки ми не усвідомлюємо правду і не перестанемо від неї ховатися.

Це той стан, коли ми знаємо, що можемо подарувати комусь свою любов, але також можемо піти з високо піднятою головою і впевненістю, що ми знайдемо когось достойніше.

Тому що Кохання всього нашого життя чекає нас, і коли ми її зустрінемо, то вже не будемо питати себе, чому нам довелося пережити стільки любовних страждань.

Це кохання прийде, коли ми нарешті повіримо, що заслуговуємо на те, чого хочемо. Це буде зовсім по-іншому. Адже і ми, переживши хворобливий розрив, вже по-іншому будемо до неї ставитися.

Ми будемо шукати мир і спокій, а не пристрасть і вогонь. Ми не будемо чіплятися до зовнішності, а будемо звертати увагу на ту енергію, яку людина приносить в наше життя.

Повільно, ми почнемо розуміти, що неважливо, хто ця людина, а важливо те, яку людину вона пробуджує в нас. Вона повинна робити нас кращими. Вона повинна надихати.

І тоді ми зрозуміємо, що найбільша помилка в нашому житті стала дороговказною зіркою до найбільшого Кохання нашого життя...

За матеріалами