Як перестати приваблювати мудаків і зустріти справжнє кохання
Мотивація

Як перестати приваблювати мудаків і зустріти справжнє кохання

“Відійди, добрий і вихований хлопець, ти мені загороджуєш он того мудака!” – смішить нас жарт з інтернету. Не було б так смішно, якби не було правдою… То чому ж ми, дівчата, любимо негідників? Спробуємо розібратися.

Іноді нам не вистачає емоцій в житті, хочеться пригод на одне своє пружне місце. І недобросовісні чоловіки нам в цьому успішно допомагають: приносять в наше життя біль, страждання, жертовність – в загальному, все, що ми любимо. Ці невиховані, неуважні, егоцентричні особистості виводять нас із зони комфорту. А ми всіма силами намагаємося повернутися назад. Причому тим же способом, через кривдника: як вийшли, так і зайдемо назад! Таке пряме протиборство. Ніби лежала ти на дивані вся така фея, і якийсь дивак стягнув тебе за ногу на підлогу. І ось ти впала і кричиш: “Ти чого??? Поверни мене назад!!!”. Щось доводиш, волаєш до справедливості, ридаєш… Хоча сама ж можеш підняти свою дупу і сісти назад в свою зону комфорту?

А коли зустрічаєш хорошого хлопця? Ось лежиш ти на своєму дивані. Приходить наймиліший хлопець і підкладає тобі під спину м’яку подушку. І ти така: “Ой, спасибі, так приємненько”! І все добре! І хлопець хороший, і подушечка дуже до речі. Але на цьому довго не протягнеш. Ми по своїй суті не можемо протидіяти добру, на відміну від негативу, не можемо відображати його. Ми можемо його тільки приймати. І тут цей хороший хлопець вискакує, вихоплює з-під твоєї спини свою подушку та як закричить: “Ти!!! Невдячна! Я для тебе все, а ти!!!”. А ти в шоці. Тобі і без цієї подушки було нормально, чесне слово. А тут людина себе в жертву принесла. Кому це потрібно? І включаєш ігнор.

Недобросовісних чоловіків точно потрібно ігнорувати. Для хороших хлопців потрібно дозріти. Але не для тих, які в підсумку потім вибухають, так як втомилися будувати з себе хороших. А для дійсно спокійних, добрих, самодостатніх чоловіків. Давай пройдемо невеликий тест, щоб зрозуміти, чи готова ти чи ні. Наскільки ти згодна з наступними фазами?

  • Жінка повинна бути красивою, а більше вона нікому нічого не винна.
  • Справжній чоловік повинен… (і пішло мінімум 10 пунктів).
  • Одного разу ти точно зустрінеш того, хто оцінить тебе по достоїнству.
  • Кращий спосіб покарати чоловіка за проступок – позбавити його сеkсу.

Якщо ти погодилася хоча б з однією з цих фраз, будь готова задовольнятися оточенням сумнівних чоловіків. Запам’ятай: справжній чоловік – це людина з певним набором хромосом. Спробуй доведи, що він несправжній! І критерії вибору свого чоловіка полягають не в його якостях і манерах, а в тому, що ти відчуваєш поруч з чоловіком.

І ось коли ти перестанеш будувати з себе жертву, вимагати, отримувати задоволення від страждань, маніпулювати сльозами і сеkсом, коли перестанеш спустошувати чоловіків, забирати у них енергію, замість того, щоб наповнювати. Тоді будь готова зустріти чоловіка, поруч з яким ти:

Відчуваєш себе впевнено. Ти знаєш, коли ви зустрінетеся в наступний раз. Він не пропадає на кілька днів і потім не дзвонить в 10 вечора: “Я зараз заїду і полетіли”. Це в юності здається романтичною спонтанністю, але зараз в 10 вечора ти вже зняла косметику і збираєшся спати, бо завтра рано вставати, і взагалі сон дуже важливий.

1. Відчуваєш себе захищеною. Він піклується про тебе, а не про своє пір’я павича. Якщо у тебе зламалася машина, він допомагає з ремонтом, а не шле тобі кур’єра з величезним букетом квітів і листівкою “Не сумуй”.

2. Ти бачиш його ставлення до себе на ділі. Нехай він не обсипає тебе компліментами щохвилини, не клянеться у вічній любові і відданості. Але всі його дії, всі його вчинки говорять про його серйозні наміри голосніше за будь-які слова.

3. Точно розумієш, що за стосунки між вами. Він відкритий для діалогу і чесний з тобою. Він не обіцяє того, що не може зробити. Він несе відповідальність за свої слова.

4. Відчуваєш повагу і захоплення своїм партнером. Не сліпе шалене обожнювання, а тепле, світле почуття. І сеkс з ним зовсім інший – продовження вашого взаємодії, спілкування, пізнання себе і один одного. Поруч з ним легко і вільно, його поведінка і погляди на життя тобі ясні і прийнятні для тебе. А те, що знаходиться за межами твоєї особистої картини світу, ти приймаєш з повагою і без надій змінити.

Ми залучаємо у своє життя рівно те, що заслуговуємо, і більш того, те, що хочемо в ньому бачити. Якщо в твоєму житті є місце болю і стражданням значить, вони там будуть. Жіночий мазохізм – дуже поширена річ. Визначся, як і що ти хочеш відчувати. Займайся собою, своїм саморозвитком, а не самоствердженням. І головне – навчися терпінню і терпимості. Це довгий, але вірний шлях.

За матеріалами