5 речей, на які абсолютно наплювати чоловікові, якщо він дійсно вас кохає
Цікаво знати

5 речей, на які абсолютно наплювати чоловікові, якщо він дійсно вас кохає

Деякі жінки настільки переймаються через дрібниці, що готові скасувати побачення тільки тому, що їм здалося, що живіт недостатньо плоский. Але чи мають ці речі настільки велике значення для чоловіків?

Звичайно ж ні! Ці 5 речей ваш коханий навіть не помітить, якщо по-справжньому вас любить:

1. Недостаточно плоский живіт, малий розмір грудей і т. д.

По-перше, він напевно вже сто разів оцінив вашу фігуру, і якщо раніше хоче залишитися у вас на ніч, отже, його все цілком влаштовує. Крім того, є чоловіки, які вважатимуть за краще бачити м’який животик, ніж накачаний прес.

2. Відсутність макіяжу

Невже ви настільки непривабливі, що є сенс переживати про це? Чоловіки, хоч і дивляться на багато речей не так, як жінки, все ж зовсім не дурні, і прекрасно знають, що ви не народилися з пишними віями і червоною помадою на губах. І взагалі це зовсім не головне.

3. Безпорадність

Хто сказав, що чоловіки не люблять безпорадних жінок? Навпаки, їм це дуже навіть до душі, адже тоді він відчує себе сильним чоловіком, який здатний подбати про свою чарівну супутницю.

4. Не найеротичніша білизна

Насправді, дуже мало хто з жінок постійно носить красиву і сексуальну білизну. Тим часом, ніч з чоловіком вашої мрії може відбутися абсолютно несподівано. Але комплексувати через це не варто – напевно йому більше цікаві ви без нічого, і те, що в що ви одягнені, вже не має значення 😉

5. Відсутність сексуального досвіду

Цей факт більшість чоловіків теж вважатимуть вашою чеснотою, а не недоліком. І навчать вас усього, що, як їм здається, повинна вміти жінка. А заодно відчують себе головною людиною у вашому житті, а це просто не може не лестити чоловікам.

За матеріалами