Якщо ти будеш знати ці 4 золотих правила Шахерезади, твій чоловік буде тебе боготворити
Життєві поради

Якщо ти будеш знати ці 4 золотих правила Шахерезади, твій чоловік буде тебе боготворити

Шахерезада була дуже красивою і, головне, розумною жінкою. Вона знала тисячу казок зі змістом, а ще вміла себе правильно вести з чоловіком. Ця мудрість передалася їй від матері. Своїх дочок та вчила, як бути для чоловіка не тільки найбажанішою, але і незамінною.

Згідно з легендою, Шахерезада дотримувалася чотирьох золотих правил, які роблять жінку ідеальною в очах чоловіка. З роками ці принципи трохи модифікувалися. Але суть від цього анітрохи не змінилася.

1. Грай за його правилами і тільки потім пропонуй свої

Чоловікові важливо знати, що все знаходиться під його контролем, що він керує подіями і володіє ситуацією. Це надає йому впевненості в собі, стимулює брати на себе відповідальність і бути діяльним.

Якщо він засумнівається в цьому, то розсердиться. Будь ніжною і податливою, і його гнів тебе не зачепить. Тверде не може заподіяти шкоди м’якому.

2. Завжди продовжуй гру

Іншими словами, надихай його. Поки ти це робиш, чоловік потребуватиме тебе. У нього не буде приводів засумніватися в твоїй любові і втратити інтерес.

3. Зігрівай його навіть в найпохмуріші дні

Якщо він втомлений і не в настрої приходить з роботи, не гнівайся. Краще створи сприятливу для відпочинку атмосферу. А якщо завинив, почекай, поки сам не визнає свої помилки. Повір, він здатний це зробити.

І взагалі, намагайся не показувати чоловікові силу. Інакше з коханої жінки в його сприйнятті ти перетворишся в суперника, з яким потрібно вести війну. Тепло твого серця набагато сильніше військ, з якими він готовий битися.

4. Відпускай його з повною упевненістю

Більшість жінок думає, що чоловікам потрібно тільки тіло і турбота, і тому кидає всі сили на поліпшення цих позицій. Стежити за собою потрібно, але це не все.

Тих, хто вміє грати характерами, одиниці. Вони можуть розлучатися з чоловіком на час зі спокійною душею і дозволяють йому здійснювати подвиги, не сумніваючись у тому, що всі вони присвячені саме їм. Все тому, що ці жінки впевнені в собі, в своїй жіночності.

Іншими словами, все це зводиться до того, що потрібно бути собою, любити себе, поважати, мати почуття гідності. Проста і вічна істина. А чоловік буде відображати внутрішній стан жінки.

Якщо важко з цим, можна почати все перебільшувати, навмисно. Почни прямо-таки захоплюватися собою, милуватися перед дзеркалом, говори сама собі про те, що ти прекрасна, балуй себе подарунками, хорошим відпочинком, саморозвитком, улюбленими заняттями. А потім любов до себе стане природною, гармонійною і невід’ємною частиною твого існування.

За матеріалами