Люблячий чоловік по знаку Зодіаку не той, хто завжди хоче вас, а той, хто віддасть останнє для вас
Цікаво знати

Люблячий чоловік по знаку Зодіаку не той, хто завжди хоче вас, а той, хто віддасть останнє для вас

Любов – коли любиш попри все, не вимагаєш нічого, а просто віддаєш, і при цьому відчуваєш себе найщасливішою людиною. Лише 3 знаки Зодіаку здатні на настільки чисте і щире почуття.

Як часто ми плутаємо любов з простими плотськими бажаннями? Адже чоловік може захоплюватися жінкою, проводити з нею багато часу, дарувати подарунки і дивитися на неї захопленим поглядом, але серце при цьому буде залишатися холодним і порожнім.

Ним в такі моменти рухають прості бажання близькості, або він тішить своє самолюбство, що поруч з ним знаходиться настільки розкішна жінка.

А справжнє почуття проявляється в турботі, трепетному ставленні. Коли людина готова пожертвувати власним комфортом, аби тобі було добре.

Є знаки Зодіаку, які саме так і поводяться в стосунках, даруючи всю свою ніжність і турботу коханій. І її радісний сміх, щаслива усмішка приносять їм радість, наповнюють їх серце світлом.

Рак

Він прагне кожну хвилину провести з коханою жінкою. Друзі та розваги відходять на другий план. Для Рака важливо відчувати кохану, знати, що їй добре, і вона ні в чому не має потреби.

Рак нічого не вимагає натомість, він просто любить, віддаючи всього себе. Для нього не складе труднощів приготувати смачну вечерю і зробити масаж другій половинці. Все його єство прагне віддати максимум емоцій.

Він часто не багатослівний. Своє ставлення Рак показує вчинками. Він не стане клястися у вічній любові, і розкидатися красивими, але нічого не значущими словами. Своє ставлення він покаже на ділі.

З ним жінка відчує себе коханою, потрібною і найбажанішою. Він не буде вимагати від неї відповідних дій. Фрази: «Ти повинна!» просто не існує для Рака. Він терпляче чекає, коли жінка сама захоче, щоб її порив виходив від душі.

Близнюки

Якщо вам пощастило дізнатися справжню любов Близнюків – ви щасливиця. Хоч цей знак і заслужив репутацію «свого хлопця, душі компанії», то у стосунках його часто вважають досить вітряним. А даремно.

Коли приходить справжнє почуття, Близнюки змінюються на очах. Пропадає надмірні веселощі, з’являється серйозність і турбота.

Близнюк намагається поступово проникнути в усі аспекти вашого життя. Він цікавиться роботою, вашими успіхами, дає поради і всіма способами намагається зробити ваше життя простішим.

Він буде по сто разів на день цікавитися, як ви доїхали, чине замерзли, чи поїли. Не замислюючись, витратить останні гроші, щоб купити коханій те, про що вона давно мріяла.

Він буде влаштовувати романтичні подорожі, і милі сюрпризи. Кожен день буде нагадувати про себе, і в кожному його вчинку ви будете відчувати нереальну турботу. При цьому йому важливо просто, що б кохана була поруч.

Водолій

Він порве кожного, хто стане на шляху. Якщо його жінці загрожує небезпека, він кинеться на захист, не думаючи про наслідки. Водолій забуде свої звички й уподобання, в один момент змінить своє життя, аби бути поруч з коханою.

Він ніколи не дорікне їй, не висловить невдоволення, не стане перераховувати, все чого позбувся через неї. Він просто буде щасливий, перебуваючи поруч.

Його почуття міцні, сильні і витримають будь-які складності. Він як вірний лицар буде завжди поруч. Він знає вона нічого йому не винна. Це лише його почуття, і він покаже наскільки воно сильне.

Водолій любить її не за якісь заслуги, а всупереч усьому. Він любить її недоліки, не намагається переробити. Навіщо? Якщо Водолій її вибрав – значить, вона ідеальна для нього. А найкраща нагорода – щастя в її очах.

За матеріалами