Якщо стосунки повинні залишатися в секреті, ви не повинні залишатися в цих стосунках!
Життєві поради

Якщо стосунки повинні залишатися в секреті, ви не повинні залишатися в цих стосунках!

Це потрібно прочитати всім жінкам!

“Був у моєму житті період – років з двадцяти і мало не до сорока, – коли чоловіки проходили через мене, як хлібні крихти крізь гусака. Насправді я зустрічалася з одним і тим же чоловіком, змінювалося тільки ім’я.

Я зрозуміла це лише тоді, коли після стосунків з однією людиною мені потрібна була психологічна допомога. Здавалося, молодий красивий хлопець, який залицявся до мене на роботі, тремтів від бажання зустрічатися зі мною. Місяців зо три він буквально крутився навколо мене. І якраз тоді, коли я вже була готова довіритися і прибрати свій захист, він заявив, що не зможе піти на побачення зі мною у вихідні, тому як в місто приїжджає його наречена. Хто-хто приїжджає?

Ага.Він був заручений.Я знову виявилася стравою, яку потрібно з’їсти нишком. Я була в люті. Адже я все передбачила! Цей хлопець не був геєм, алкоголіком, наркоманом, у нього не було дружини – нічого такого. Як вийшло, що я вкотре стала зустрічатися з невільним чоловіком?

Це історія мого життя. Чому я її повторюю знову і знову? Того вечора, коли я сказала, що не хочу його бачити, я плакала, молилася і волала до всесвіту: «Чому я весь час залучаю недоступних чоловіків?»

Всесвіт відповіла: «Тому що вільних ти боїшся».

Ух ти! До мене дійшло: я боюся, що чоловік може залишитися. Чому? У дитинстві я жила під одним дахом з чоловіком, який кричав, лютував і скаженів. З іншого боку, він був найбільш щедрим і самовідданим батьком на світі. Але ніколи не можна було передбачити, яким боком він повернеться до тебе. Колись давно, ще дитиною, я вивела для себе уявне правило, яке намертво вкарбувалася в моє серце: «Чоловіки приносять біль. Ніколи не живи з чоловіком».

Ось я і не жила. Вибирала тих, які не залишаться. Недоступних. Одружених, заручених, що зустрічаються з іншими, які живуть в іншому штаті, п’яниць або трудоголіків. Чоловіків, які не можуть по-справжньому належати мені. Хороші хлопці, що залишилися б поруч, лякали мене, і впоратися з цим страхом мені допомогли тільки кілька років терапії.

Терапевт, яка заліковувала мої найтемніші і глибокі рани, дала мені основні правила побачень. Вона хотіла, щоб я тримала в голові чотири речі, і перша – найважливіша.

1. Секрет

Чи витримають ваші стосунки пильний погляд суспільства? Якщо ваші стосунки повинні зберігатися в секреті, тобі не потрібні такі стосунки.

2. Травма

Цей зв’язок заподіює тобі біль або якимось чином принижує тебе або твоїх дітей?

3. Відчуття

Ти зустрічаєшся лише для того, щоб уникнути хворобливих відчуттів і почуттів? Це стосунки для самозаспокоєння?

4. Порожнеча

Цей зв’язок порожній, в ньому немає турботи і відданості?

Це була чудова відправна точка. З того самого дня я зрозуміла, що головна якість, яку треба шукати в чоловікові – його доступність для стоcунків.

Варто було мені покласти око на кого-небудь, я відразу задавалася питанням, чи доступний він для стосунків? Якщо ні, то навіть і намагатися не варто.

Згодом я склала свій список порад щодо того, як почати стосунки з чоловіком, які приведуть до чогось хорошого:

1. Тримайся подалі від недоступних чоловіків

До таких належать геї, монахи, ті, хто живе там, де ти не хочеш оселитися, одружені, заручені і ті, хто боїться розповідати іншим, що зустрічається з тобою, щоб не відлякати інших дівчат.

2. Ніяких секретів

Одній моїй близькій подрузі чоловік зраджував протягом довгих років. Це був не роман, а стиль життя. Одночасно з цим вони проходили сімейну терапію, «працювали над своїми стосунками». Чоловік майстерно зображував прояв своєї участі в заняттях, ні разу не обмовився про іншу, але в один прекрасний день його спіймали на гарячому, і це був кінець шлюбу. Інша моя подруга раз по раз поверталася до одруженого чоловіка, сподіваючись, що він кине сім’ю і одружується з нею. Я їй весь час повторювала: «Якщо ти вийдеш за чоловіка, який зраджує дружині, то ти вийдеш за чоловіка, який зраджує дружину». Аналогічне правило справедливо і для сильної статі. Якщо твоя дівчина не розповідає сестрі, матері, подружкам або колишньому, що зустрічається з тобою, забудь її. Не будь для інших таємним аеродромом або гарніром. Якщо вона не може бути чесною і мовчить про ваш зв’язок, кинь її. Що тобі потрібно – інтрижка чи стосунки?

3. Бережись залежностей

Якщо людина підсіла на алкоголь, азартні ігри, скачки, крек, лотереї, сеkс, роботу і так далі, значить, вона недоступна. Стережись своєї внутрішньої потреби знайти і зцілити понівечену душу. Якщо ти раз по раз вибираєш собі саме таких, яких треба повернути до життя, запитай себе, чому. Якщо ти думаєш, що зможеш врятувати його або її, подумай ще раз. Перший етап будь-якої дванадцятиетапної програми – визнати свою безпорадність в даній ситуації.

4. Будь привабливою кандидатурою

Все, що дано тобі, використовуй на 100%. Один хлопець, з яким я зустрічалася, сказав, що йому все в мені подобається, тільки ось я занадто релігійна. А таке можливо? Він що ж, хотів, щоб я більше вірила в нього, а в Бога менше? Та якість, яку я цінувала більше всього іншого, йому важко було терпіти. Я не хочу бути з тим, хто мене терпить. А хочу з тим, хто гідно оцінить.

5. Розкажи світу, чого ти хочеш від супутника

Але спочатку поясни це собі. Відмети всяке лушпиння: зріст, вага, дохід – залиш все це і більше не згадуй. Посидь в тиші своєї душі, спустися в самі глибини її і запитай: «Чого я хочу насправді?» Склади список. В кінці напиши «це або щось ще краще». А потім прибери куди-небудь подалі в коробку і забудь.

6. Не дивися на обгортку

Обгортка, в яку упакований подарунок, як правило, не дає жодного уявлення про те, що всередині. Іноді обгортка краща вмісту. Найкращі подарунки часом вручаються без всякої обгортки. Не скидай з рахунків маленьких лисих або кругловидих, схожих на плюшевого ведмедика, чоловіків. Перш ніж виключити їх зі списку претендентів, гарненько подумай про те, чого ти насправді хочеш. Чи не пропустиш добряка з ніжним серцем, задивившись на крутого мачо з кубиками пресу. Ніжне серце довговічніше рельєфних м’язів. Запитай будь-яку жінку старше сорока.

7. Вдосконалюйся

Зроби своє життя настільки чудовти, що буде неважливо, чи з’явиться в ньому хтось. Хапайся за будь-яку можливість завести нових друзів, познайомитися з новими людьми, відправитися в пригоду. Живи життям своєї мрії, а не шукай чоловіка або жінку своєї мрії. Як тільки перестанеш ганятися за метеликом, він м’яко сяде тобі на плече.

Замість того, щоб шукати собі того чи ту єдину, стань тією або тим єдиним для себе. Розкрий своє найкраще, найглибше, саме справжнє «Я». Будь привабливою (-ним) для себе.

8. Для кожного на світі знайдеться хтось

Якщо ти намагаєшся перетворити себе в іншу людину, твій Єдиний може і не зацікавитися, бо він шукає ту жінку, якою ти щойно перестала бути.”

Автор: Регіна Бретт, уривок з книги “Бог ніколи не моргає”