Чому люди зустрічають коханння всього життя саме тоді, коли перестають його шукати
Психологія

Чому люди зустрічають коханння всього життя саме тоді, коли перестають його шукати

Що стосується щасливих стосунків, я все частіше і частіше чую одну і ту ж історію: «Я зустріла його, коли зовсім нікого собі не шукала».

Або: «Мені так набридли стосунки, що я не хотіла ні з ким зустрічатися, і тоді раптом зустріла його».

Серйозно.

Ці щасливі пари знайшли один одного несподівано, познайомившись на дні народженні, зіткнувшись в кафе або купуючи продукти.

Немов любов просто звалилася на них з неба і все, що вони можуть сказати на це: «Думаю, мені просто пощастило».

Але чи дійсно їм просто пощастило або в цьому є якийсь секрет?

Ось 7 причин, чому люди часто зустрічають любов свого життя, коли не шукають її:

1. Вони поводяться природно.

Коли люди перестають шукати собі пару, вони більше не намагаються виглядати певним чином і вести себе так, щоб сподобатися. Вони просто справжні, поводяться природно і можуть бути собою. І коли вони зустрічають нових людей, то просто насолоджуються собою і життям, а не намагаються сподобатися. Це допомагає їм показати себе такими, якими вони є, а значить і привертає до них тих, хто їм підходить, що підвищує шанси знайти свою людину.

2. Вони розслаблені.

Коли людина може бути собою, вона розслаблена і впевнена в собі, і це робить її привабливішою.

Замість того, щоб переживати, людина не думає про це і природним чином тягнеться до тих, з ким їй комфортно. Вона не переживає, коли хтось не поводиться так, як вона хоче або чекає – вона просто переключається на іншого.

Стосунки складаються не з примусу, а лише тоді, коли дійсно є зв’язок.

3. Вони не поспішають.

Непогано мати мету побудувати стосунки, але погано мати терміни.

Людина з метою думає: «Я хочу знайти якісні стосунки з людиною, яка розділяє мої цінності і погляди на життя, і я не зупинюся, поки не знайду її».

Людина з термінами думає: «Я повинна бути в стосунках прямо зараз і через два роки має бути весілля, а через три – діти. Неважливо, чого хоче мій партнер, мені важливо встигнути».

Це вже одержимість, відчай і нещирість. А коли людина не шукає стосунки і вже не звертає увагу на терміни, то у неї є стандарти і кордони, але немає точного сценарію для любові. І коли вона зустрічає правильного партнера, вони вже разом ставлять цілі і терміни.

4. Вони не роблять романтичні стосунки головним і єдиним фокусом в житті.

Люди, які вірять, що стосунки вирішать всі їхні проблеми, стикаються з найсерйознішими проблемами в любові. Тому що вони зациклені на любові і не помічають тривожних знаків. Їхнє щастя не залежить тільки від стосунків і це знімає тиск.

5. Вони готові пробувати щось нове.

Коли люди перестають шукати любов, значить вони хочуть інвестувати в себе і досліджувати життя, а значить вони відкриті до всього нового. Вони виходять із зони комфорту і роблять те, що раніше б не зробили, тим самим розширюють своє коло спілкування і підвищують свої шанси зустріти людину, близьку по духу. А ще це їх самих робить більш привабливими.

6. Вони відкриті до спілкування з різними людьми.

Коли людина шукає стосунки, вона акцентує увагу лише на певному обраному типажі людей. Коли людина не шукає любові, вона спілкується з усіма, а значить може зустріти свою любов навіть серед тих, про кого раніше б не подумала.

7. Вони вибирають щастя.

Коли людина більше не хоче шукати стосунків, значить вона втомилася від поганих стосунків. Вона навчилася цінувати себе, своє благополуччя і щастя. Вона більше не хоче терпіти погане ставлення, просто щоб не бути самій. В результаті вона зустрічає таких же людей, які поважають інших і стосунки.

За матеріалами