6 речей, які в жодному разі не можна робити ПЕРЕД sеkcoм
Життєві поради

6 речей, які в жодному разі не можна робити ПЕРЕД sеkcoм

Чим досвідченіші ви в sеkсі, тим комфортніше ви відчуваєте себе в своєму тілі і більш усвідомлено підходите до процесу, але навіть найбільш просунуті і вмілі здійснюють ці помилки.

У цій публікації мова піде зовсім про заходи безпеки або догляді за статевими органами. Справа в тому, що деякі наші дії, які, здавалося б, не мають ніякого відношення до близькості, насправді впливають на неї найбезпосереднішим чином.

Отже, варто мати на увазі, що ці 6 речей не можна робити перед sеkсом:

1. Приймати антигістамінні препарати

Антигістамінні препарати висушують слизову оболонку носа для зняття його закладеності, а разом з тим знижуючи зволоженість всіх слизових, особливо піхви, говорить хірург-гінеколог Ніколь Вільямс. Простіше кажучи, як би збуджені ви не були, ваше тіло може вс підвести.

2. Їсти гострі страви

«Їжа може позначатися на вагінальному запаху і смаку», говорить доктор Кетрін Болінг з Медичного центру Мерсі. Дуже гострі продукти можуть викликати газоутворення, здуття і звести романтику нанівець. Гірше того, навіть незначні сліди перцю на руках або в роті можуть викликати сильне печіння на чутливих органах.

3. Зловживати алкоголем

Зрозуміло, невелика кількість спиртного допомагає розслабитися і знайти романтичний настрій, але надлишок алкоголю може притупити ваші відчуття – і розгорнути орг*зм на 180 градусів. Ваша здатність відчувати задоволення істотно слабшає, якщо ви вип’єте зайвого. Згідно з дослідженням Університету Міссурі, чоловіки в стані алкогольного сп’яніння відчувають проблеми з еякуляцією, а жінкам потрібна додаткова стимуляція для «великого фіналу».

4. Використовувати електричну зубну щітку

Звучить абсурдно, але використання електричних зубних щіток і ополіскувачів для рота на основі спирту може підвищити ризик зараження венеричними захворюваннями. «Щетинки можуть залишати мікроскопічні подряпини на яснах, а їдкі спиртові ополіскувачі висушують і дратують слизову оболонку рота, роблячи її вразливою до статевих інфекцій», говорить Ціппора Шейнхаус, дерматолог з Беверлі-Хіллс.

5. Голитися

Якщо ви хочете позбутися від волосся на тілі, голити його варто за добу до sеkсу, щоб дати шкірі час на загоєння, говорить Шейнхаус. «Гоління відлущує верхній шар шкіри, роблячи її більш чутливою і вразливою. Волосяні фолікули дратуються, викликаючи почервоніння, а дрібні порізи і подряпини відкривають дорогу для можливих інфекцій, таких як герпес і вірус папіломи людини», додає вона.

Використовуйте багатошарову бритву для чистого гоління за один дотик і наносіть після 1% крем з гідрокортизоном для зменшення запалення. Обробіть шкіру кремом на наступний ранок, якщо помітите сліди подразнення.

6. Використовувати їжу в любовних іграх

Шоколадний соус в ліжку звучить заманливо, а ось кандидоз після – не зовсім. «Застосування будь-якої речовини, що містить цукор в якості лубриканта – цілеспрямовано чи ні – може викликати молочницю, оскільки ці грибки чудово розмножуються в цукрі», говорить Болінг. З доктором не посперечаєшся…

За матеріалами