Що не можна робити для чоловіка ні в якому разі. Запам’ятайте раз і назавжди!
Життєві поради

Що не можна робити для чоловіка ні в якому разі. Запам’ятайте раз і назавжди!

Любі дівчата, чітко визначте для себе, що ви ні за яких обставин не готові прийняти в чоловікові (пияцтво, азартні ігри та інші недуги) і ні в якому разі не ставайте рятувальником, з яким він неодмінно зможе змінитися!

На початку стосунків, особливо хочеться постати у всій красі, проявити кращі сторони і це цілком нормально, АЛЕ не нормально перегравати і втрачати себе, а для багатьох це виявляється досить тонкою межею. Так що давайте обговоримо чого робити точно не варто.

1. Вписуватися в стандарти партнера, починаючи з одягу, закінчуючи пластичними операціями.

Якщо партнер не приймає вашу зовнішність/зовнішній вигляд, він завжди знайде до чого причепитися і піддавшись раз, зупинитися не так просто. Себе втратити дуже легко, а от потім збирати по шматочках – зовсім інша справа.

2. Брехати

Одна справа про щось промовчати, позначити, що ви не готові поки/взагалі дану тему обговорювати, та інша справа – відверта брехня. Рано чи пізно, все випливе і розчарування неминуче, а повернути довіру, завдання не з легких.

3. Відмовлятися від своїх друзів, захоплень, роботи, віри.

Якщо він спочатку диктує такі умови, чого ж чекати далі? Відмовившись за проханням чоловіка від чогось один раз, він проситиме вас робити це знову і знову. У таких стосунках ви втрачаєте найголовніше – себе.

4. Вирішувати його проблеми.

Не вбивайте в ньому чоловіка, тим більше своїми ж руками. Багато жінок плутають підтримку і влізання в чужі справи. Завдання жінки вселяти впевненість в чоловіка, в його сили, підбадьорювати, а не робити щось за нього.

Інакше потім можна буде довго шукати відповіді на запитання: “Чому все на мені і як же так вийшло?”.

І не варто плутати підтримку з жалістю, а то потім доведеться себе жаліти. За частіше говоримо: «ти мій герой, я в тебе вірю, ти в силах впоратися».

Можна описати сто пунктів які ви хочете бачити в чоловікові, вони навіть можуть збігтися, але може бути одне таке ПЗ, що перекреслить все позитивне.

Любі дівчата, чітко визначте для себе, що ви ні за яких обставин не готові прийняти в чоловікові (пияцтво, азартні ігри та інші недуги) і ні в якому разі не ставайте рятувальником, з яким він неодмінно зможе змінитися! НЕ змінитися і точка, а ви будете страждати, та ще потрапите в співзалежність, а туди, так би мовити вхід – гривня, вихід – дві.

За матеріалами