Жіноча зрада в шлюбі і чому її ні в якому разі не можна пробачати
Психологія

Жіноча зрада в шлюбі і чому її ні в якому разі не можна пробачати

Зараз такий час, що, наприклад, зрадою нікого вже й не здивуєш. Ну, подумаєш! Скільки ми бачимо цього в фільмах і новинах, чому люди не повинні приміряти на себе подібні варіанти? Про чоловіків так взагалі тсс, у них це природна необхідність. А ось жіноча зрада в шлюбі сприймається зовсім інакше.

Жінки і чоловіки ставляться до близькості по-різному. Чоловіки схильні поділяти поняття любові і ліжко, жінки схильні об’єднувати. Як нам здається, прийшов час показати чоловічу точку зору з приводу зради.

ЖІНОЧА ЗРАДА В ШЛЮБІ

Відразу обмовимося, що тут приватна думка однієї людини. Але якщо один думає так, то такі ж думки можуть бути і у тисячі. Не скажемо, що ця позиція нам близька і в цілому не хочемо давати ніякої моральної оцінки. Цей чоловік упевнений, що жіночу зраду прощати ніяк не можна. І ось його аргументи:

«Вважаю, що жіноча зрада – це зрада по-справжньому. Правильно хтось говорив, що чоловік зраджує тілом, а жінка – серцем. Якщо це сталося, то це автоматично кінець ваших стосунків. Потрібно розлучатися чи розходитися, тому що того самого вогню більше немає. Це не я такий злий і безкомпромісний. Просто є об’єктивні причини».

1. Прощення

«Як би хто і що не говорив, а будь-який чоловік – власник. Тому рідко здатний до прощення, адже хтось користувався тим, що, по суті, належить тільки йому одному. Свідомо чоловік може піти на такий крок, але думка, яка вже проросла в підсвідомості, спокійно жити не дасть. Нервові зриви, депресія, постійне нагадування жінці про її помилку. Навряд чи життя «після» можна назвати нормальним».

2. Слабкість

«Ще одна чоловіча фішка, яка не дозволить про все забути і рухатися далі. Мені здається, що жінки не оперують такими поняттями, як, наприклад, благородство. Тому прощення не сприйме з позиції іншого. Навпаки, вона в глибині душі може втратити до чоловіка повагу. Просто тому, що він не знайшов у собі сили відмовитися продовжувати з нею будь-який зв’язок».

3. Хто винен

«Не пам’ятаю, де почув. Суть в тому, що жінка не може відчувати свою провину занадто довго. Тому прагне перекласти її: на подруг, на обставини, на дурість інших. Вгадай, на кого в цьому випадку ляже тягар провини. Правильно, на чоловіка. Це все сталося через нього. Це він довів жінку до такого. Якби не він, вона б ніколи на таке не наважилася».

4. Індульгенція

«Прощення стане для жінки своєрідним сигналом – ти занадто до неї прив’язаний, раз чиниш так. Як показує мій досвід, жінка практично ніколи не зупиняється. Тому буде і другий раз, і третій. А прощення – це індульгенція, яка дає право на ці наступні рази. Пробачив один раз, пробачиш і інший».

5. Парадокс

«Гаразд, якби за все відповідав тільки чоловік. Ось він прийняв вольове рішення і простив. Але сама жінка не пробачить йому своєї зради. В цілому вважаю, що зберігати стосунки після цього – слабкість сучасних чоловіків. Себелюбство, мовляв, як вона змогла, я ж все для неї! Ну ось так, змогла. Кордон перейдений, подальші стосунки неможливі. І краще жити своїм життям».

Від редакції

Якесь зерно істини в цьому, напевно, є, але ми не в усьому згодні з автором. Оступитися може кожна людина і прощення в цьому випадку вища благодійник. Інша справа, якщо людина йде на подібний вчинок свідомо. Втім, тоді їй і не потрібне прощення.

Жіноча зрада в шлюбі рідко відбувається просто за примхою. Але ми не візьмемося оцінювати кожен окремий випадок.

За матеріалами