Хто з нас найнебезпечніша розлучниця? Дізнайся за знаком Зодіаку!
Цікаво знати

Хто з нас найнебезпечніша розлучниця? Дізнайся за знаком Зодіаку!

Як і в дикій природі, так і в житті всі змагаються за ресурси і партнерів. Природно, що ми боремося за найкраще. Життя ніщо не дає просто так. Кожна з нас змагається з іншими. Суперництво – у нас в крові.

Якщо хочете спокою в сім’ї, то краще утримувати свого чоловіка від знайомств з подругами. Щастя любить тишу. Іноді біда приходить звідти, звідки її зовсім не чекаєш.

Час народження відіграє важливу роль в нашому житті. Положення Сонця на небосхилі в цей момент визначає знак Зодіаку, для кожного з яких властиві певні риси характеру.

Давайте прочитаємо, кого варто побоюватися.

Овен

Це приклад саме тієї самої «порадниці», яка з легкістю обведе навколо пальця, якщо їй доведеться до душі ваш коханий. Вона – визнаний психоаналітик, якому так і хочеться поплакатися в жилетку. Уникайте відвертості з нею, не довіряйте і не розповідайте нічого про особисте життя, хоча вона вважається незрівнянним «лікарем душ». Як правило, така дівчина губиться перед компліментами: вони затьмарюють їй очі і плутають в намірах, чому людина перестає розуміти, що ви насправді хочете. Тому частіше льстіть їй, вихваляючи одяг, фігуру, макіяж – і тоді їй ніколи буде переводити стрілки на вашого коханого. До того ж вона досить груба і самовпевнена.

Телець

Їх стовідсотково можна віднести до справжніх колекціонерок. Причому їм все одно, що збирати в витонченій шкатулці свого простору: меблі, картини, книги, значки, марки, чоловіків… Все, що трапляється на очі, а потім западає в душу з часом може виявитися пришпиленим сотнею тонких шпильок десь під склом її душі. А чекати вона вміє – так, щоб атакувати напевно. Тому з подібною подружкою треба бути напоготові. Завжди! Адже потенційна суперниця жадає стабільності і чим довше чоловік буде залишатися поруч з вами, тим сильніше вона захоче його дістати. І зробити їй це – справа нехитра, оскільки на красиву і доглянуту жінку злітається чимало наївних «метеликів».

Близнюки

Натура, яка не визнає авторитетів, кидаючи виклик навіть власному смаку. Як підсумок – може наперекір усім заманити того, хто задивився на неї. Вона заговорює, заманює подібно Сирені. Але переживати не варто: у неї не вистачає сил і напору діяти далі – просто приверне і все. Від такої пасивності будь-який чоловік швидко перекинеться назад. Для подібної стерви існує тільки один бог – вона сама. І з іншою думкою така жінка ні за що не погодиться. До того ж її мінливість швидко змусить пошукати нового претендента на руку і серце, а ваш знову повернеться до вас. Якщо приймете його, звичайно.

Рак

Це справжній ангел, а не жінка. Вона беззахисна, мила, ніжна, лагідна, тому кожен представник протилежної статі відчуває себе поряд з нею сильним, стійким, мужнім мачо. Саме своєю слабкістю така розлучниця і дуже небезпечна. Але привертає чоловіків на свою сторону вона не спеціально – вони самі тягнуться до неї. Щоб позбутися від подібної суперниці, потрібно викликати її на провокації, щоб вона проявила зворотну сторону – холоднокровної людини, яка заради мети буде йти по головах. Така безпринципність відштовхне вашого коханого, повернувши в теплі обійми.

Лев

Полювання на чужих коханих вони відкривають помпезно: з царським розмахом і королівською ходою. Причому розмінюватися на дрібниці не збираються – відразу ставлять «капкани» на успішних, просунутих, розумних, красивих, багатих, талановитих, перспективних. Тобто на най-най. Тому якщо хочете, щоб подібна особа не відвела у вас чоловіка, не демонструйте його їй, не хваліть і не згадуйте часто в розмовах. Так він залишиться для неї непомітним і буде спокійнісінько жити за вашою спиною. А в іншому – світська «левиця» вважає за краще оточення слабких сірих дурочок, щоб гарантовано бути на висоті і яскраво виділятися на «дрібному» тлі. Отже, перш ніж заводити з нею дружбу, сто тисяч раз подумайте: а воно вам треба? Тим більше що в товаристві успішних і гарних така натура моментально перетворюється в драну кішку з жахливим характером.

Діва

Розлучницями вони стають вкрай рідко, адже це неймовірно правильні особи. Але якщо їх роздратувати, то починають загрібати жар, незважаючи на те, що їм це не треба. Можуть вміло маніпулювати іншими, не важко підпорядковуючи своїм бажанням. У той же час неймовірно принципові і слідують моральним пунктам, тому якщо ваш коханий і захопиться подібною натурою, то лише виключно за власною ініціативою, а не з подачі суперниці. Однак варто Діві закохатися, вона ні за що не поверне заполученого чоловіка.

Терези

Вона небезпечна. По-перше, через непогано розвиненоу інтуїцію, по-друге, через зовнішню дипломатичність. Тобто підступність її прикрита, тому її важко відразу розгледіти. Подібна особа плете інтриги, уникаючи розмов тет-а-тет, оскільки не любить зовнішніх випадів і претензій. Але її сильні сторони і є слабкістю, скориставшись якою ви зумієте за дві секунди позбутися розлучниці. Просто натисніть на неї психологічно, провокуючи на відкрите з’ясування стосунків, соромте при подругах і так далі. Цього достатньо, щоб вона випарувалася сама в пошуках більш доступної пасії. Інших суперниць вона абсолютно не боїться.

Скорпіон

Розважлива особа, заповзятлива, фатальна, рішуча, жадібна, тому прибере до рук все хороше, що погано лежить. Швидко входить в довіру того, кого має намір привласнити, оскільки не позбавлена ​​романтизму і сексуальності. Приручає настільки швидко, що чоловік не встигає схаменутися, як вже стає її чоловіком. Отже, будьте з нею завжди насторожі. Але її повадки і природний розум можна побороти, залишивши при собі свого коханого. Що потрібно робити? Демонструвати немеркантильність. Саме так чоловік зрозуміє, хто ваша суперниця насправді, адже вона дуже-дуже любить гроші і вміє тягнути їх з протилежної статі. І тут ви – така добра, нежадібна, безкорислива.

Стрілець

Інтуїтивно-розважлива жінка, яка не вішається на шию, не переманює і не змушує кидати – чоловіки це роблять добровільно. Такій розлучниці досить проявити співчуття, вислухати скарги, зрозуміти «страждальця», що спрацьовує безпомилково, додаючи не тільки черговий плюс до її карми, а й ще одного шанувальника, який може стати потенційним чоловіком. Мінус такої особи теж чималий: вона вважає за краще все, всіх, всюди і завжди контролювати. Бийте в її слабке місце, показуючи коханому, наскільки важко підтримувати «дружбу» з цією жінкою, адже він виявиться у неї під ковпаком і перетвориться в безвольну маріонетку.

Козеріг

Вона ніколи не буде відбивати і привласнювати чужого чоловіка. А все тому, що переслідує в житті зовсім інші цінності і розкладає долю по поличках ще в юнацькому віці. Обожнює свободу і якщо когось знаходить, то прив’язується тільки до нього. Поки, звичайно, її знову не потягне на самотність. І тоді все повторюється по колу: втомившись жити одною, жінка знову відправиться на пошуки відповідного кандидата і, знайшовши його, ненадовго заспокоїться.

Водолій

Як і всі представники стихії повітря, вона вважає за краще свободу, тому навмисно розлучати пари не збирається. Дружні стосунки для неї межа. У той же час користується чималою популярністю серед представників протилежної статі, оскільки є «птахом високого польоту». Саме до таких чоловіки йдуть самі. Щоб не допустити подібного, ніколи не приводіть додому подібну подругу, не розповідайте про неї коханому і не знайомте його з нею.

Риби

Гіпнотичні особи, чуттєві і розумні, неймовірно легко закохуються. Це абсолютно не заважає їм бути ще і легковажними, необов’язковими, непрактичними – не тільки в побуті, але і взагалі по життю. Однак чоловікам вони подобаються: в їхніх очах подібні жінки реально чарівні. Для вас вигідно те, що розлучниця не здатна довго перебувати поруч з одним претендентом на її серце. Вона просто втомлюється від нього і сама жене, перемикаючись на інших. Отже, її мінливість і легковажність грають вам на руку – в результаті перемога все одно буде за вами!

За матеріалами