Краща коханка за знаком Зодіаку – хто вона? Можливо, це саме ви?
Цікаво знати

Краща коханка за знаком Зодіаку – хто вона? Можливо, це саме ви?

Ваша привабливість багато в чому залежить від дати народження, вірніше, від вашого зодіакального знаку. Дізнайтеся, хто покаже кращий майстер-клас в ліжку, а з ким краще залишатися в дружніх стосунках.

12 місце – Риби

Риби, як ніхто, вміють повністю розчинятися в чуттєвих стосунках. Але ось для того, щоб «полетіти» з ними на вершину блаженства, доведеться докласти максимум зусиль: створити романтичну атмосферу, зосередитися на прелюдії і завоювати любов.

11 місце – Діва

Задовольнити Діву не складно, а, скоріше, неможливо. Вона може довести партнера до знемоги, не отримати бажаної насолоди і назавжди викреслити зі списку своїх коханців.

10 місце – Козеріг

Ці жінки ніколи не переступлять через себе через бажання партнера. Якщо в записнику записаний контакт – значить, так тому й бути! А якщо ні, так і розмовляти нема про що. Втім, якщо все йде за планом, а Козерожка в настрої, то вам пощастило.

9 місце – Рак

Найскладніше – це домогтися розташування Рака. Наполегливих чекає нагорода у вигляді довгої і незабутної близькості. Етапи проходження квесту можна охарактеризувати приблизно так: довго, потім дорого, а вже потім офігенно.

8 місце – Телець

Для Тельця важливо, щоб все було без награність і складних трюків. Вам доведеться змиритися з розміреністю, яка, втім, зовсім не синонім слову «нудьга». Після близькості не смійте засинати, як би складно не було подолати це бажання.

7 місце – Лев

Прелюдія у Левиці починається ще в ресторані, на очах у офігевшої публіки. Коли ви дійдете до ліжка, вона злегка втомиться, що, втім, врятує вас від надмірно палкої пристрасті.

6 місце – Водолій

Ці дівчата взагалі ніколи не хочуть близькості. Їм потрібна любов до об’єкту і обожнювання з його боку. Чоловікові потрібно вгадати, втілення якого саме сценарію вона бажає. Якщо вийшло – отримуй небо в алмазах. А якщо не вгадав – краще застрелити.

5 місце – Овен

Темпераментні Овни здатні кого-завгодно ввести в ступор. Вони завжди працюють на випередження і готові моментально затягнути в ліжко вподобаного хлопця. Тут найважливіше – вчасно зорієнтуватися!

4 місце – Близнюки

У постільні авантюри пускаються неохоче. Цікаво, що у всіх інших ситуаціях вони легкі на підйом і можуть спокійно зганяти в інше місто, щоб поговорити про погоду. Але потенційним коханцям Близнюка потрібно пробігти тривалий марафон.

3 місце – Стрілець

Плотські задоволення Стрільці дуже цінують. Вони мають тяму і вміють вибирати коханців. У житті цих жінок ліжко грає роль зарядного пристрою, що допомагає швидко відновитися після складного дня.

2 місце – Скорпіон

Жінки-Скорпіони – справжні майстри в ліжку. Вони звели близькість в ранг науки, яку ретельно вивчають протягом життя. Ось тільки партнерам доведеться змиритися з тим, що красуня здатна думати тільки про себе кохану.

1 місце – Терези

Ось вона, наша переможниця. Жінка-Терези надає перевагу близькості з одним постійним партнером. Вона вміє тонко відчувати і дарувати справжню насолоду людині, яку любить.

Ілюстрації – sema iscan

За матеріалами