Найпотаємніші й особисті таємниці кожного знаку Зодіаку
Цікаво знати

Найпотаємніші й особисті таємниці кожного знаку Зодіаку

Чи знали Ви, що при виборі партнера, одним з найголовніших чинників є Знак Зодіаку. Про найпотаємніші й особисті таємниці кожного Зодіаку ми розповімо в цьому Гороскопі.

Овен

Овни люблять все незвичайне – це позначається і на сексуальності. Їх сила в тому, що вони напористі, динамічні і провокуючі. Їм же подобаються покірні, перевірені люди, яким можна довіряти.

Телець

Цей Знак любить ласкавих партнерів, які будуть максимально намагатися доставити їм задоволення. У свою чергу, самі Тельці схильні до стабільності і спокою. Вони досить стримані і виховані.

Близнюки

Близнюкам не потрібно вчитися технічності в любові – вони майстри своєї справи. Від партнера вони чекають постійної новизни і різноманітності, інакше Близнюкам просто стане нудно.

Рак

Раки можуть бути дуже милими, ніжними, або агресивними. Для них головне – отримати задоволення, однак вони завжди поважають своїх партнерів. Від другої половинки вони чекають гнучкості характеру і деякої покірності.

Лев

Сексуальність Лева полягає в його харизмі. З ранньої молодості ці люди дуже привабливі. Проте, від коханих вони чекають сталості та щирості – їм далеко не завжди подобаються експерименти.

Діва

Діви в сексуальному плані досягають успіху в звабі. Вони часто дивляться на вас так, що ви не можете думати більше ні про що. Від партнера вони чекають чесності і теплоти. Вони не люблять експерименти, хоча заради партнера можуть спробувати.

Терези

Любовна сила Терезів – це їхнє терпіння і витривалість. Терезам подобається все неймовірно красиве, тому не варто чекати від них грубості або демонстративної пристрасті. Від партнера вони чекають ініціативи, оскільки самі вважають за краще бути спокушеними, а не спокусниками.

Скорпіон

Інтимний зв’язок для Скорпіона – це щось незвичайне. Це завжди подія для них, і він повинно бути яскравим і красивим. Успішні Скорпіони в спокушанні, оскільки, як правило, є дуже харизматичними.

Стрілець

Стрілець любить легкість і невимушеність. Для нього цей процес повинен бути простим – він не любить серйозних стосунків із зобов’язаннями. Сила Стрільця – це його позитивна енергія і вміння захопити розмовою або яскравою деталлю.

Козеріг

Козероги люблять, коли їх слухають і їм коряться. Їх енергія співвідноситься з величезним прагненням до досягнення мети. Цей Знак має ауру спокою і впевненості в собі.

Водолій

Водолії люблять екзотику, їх запити вимагають від партнера духовної близькості. Цей Знак Зодіаку має, мабуть, найбільш сильну тягу до експериментів. В інтимному житті вони не можуть бути названі майстрами, проте їхнє ставлення до партнера завжди дуже тепле.

Риби

Близькість для Риб – це виключно фізіологічний процес, жодним чином не пов’язаний з любов’ю. Сексуальність ж цього Знака проявляється в гнучкості і різнобічній насолоді. Вони спокусливі й вельми ексцентричні в цій сфері життя.