Три помилки, які роблять жінку несексуальною
Психологія

Три помилки, які роблять жінку несексуальною

Деякі жінки вкладають в свою красу багато часу і грошей. Вони хочуть бути сексуальними, але їх зовнішній вигляд подобається тільки подругам, а чоловіків відштовхує! Чому так? Я проаналізувала поведінку всіх цих жінок, і знайшла у всіх одну і ту саму фатальну помилку…

Виявилося, що вони всі орієнтувалися на своїх подруг і модні журнали, тобто оцінювали себе з точки зору жінки, а це не правильно.

Погляд жінки – це погляд збирачки, а не погляд мисливця.

Це два абсолютно різні типи поведінки, сформовані десятками тисяч років еволюції. Я розповім вам свої думки на цей рахунок, а ви слухайте. Може, погодитеся зі мною. А заодно перестанете витрачати час на дурниці.

1. Жінка дивиться на деталі, чоловік – на силует в цілому!

Почнемо з витоків. Як ми пам’ятаємо, чоловік – мисливець. Тому його зір працює зовсім інакше, ніж жіночий. Він бачить далі і оцінює в основному контури об’єкта. Йому треба побачити газель здалеку, щоб підкрастися і зловити її. Тому все, що він оцінить при першому погляді на тебе – це контури. Саме обриси фігури, волосся, довжина ніг і спокусливі форми – це те, що притягне його з самого початку. Контури, а не деталі! Дивись на себе з відстані 2-3 метра. Якщо в такому вигляді ти красива, то ти красива для чоловіків. Якщо не дуже – то працюй над собою.

Ніякі нігті з малюнком, які жінка три години робила в салоні, не збільшать кількість чоловіків навколо неї. Зате на нігті звернуть увагу жінки! Вони будуть ахати і охати, розглядаючи твої ручки. Жінки не лукавлять, намагаючись тобі полестити. Вони цілком щирі. Адже природа велить їм розглянути кожну деталь на зібраній ягідці або грибочку. Раптом отруйний? Жінки не звертають уваги на постаті і обриси один одного. Вони захоплюються новим шарфиком, кольором помади і лаку для нігтів. Але парадокс в тому, що на все це чоловіки майже не звертають уваги!

Щоб привернути увагу чоловіків, досить попрацювати з силуетом. Не обов’язково надягати на себе «голе» плаття-панчоху. Жінка в м’ятій футболці і джинсах в обліпку може бути такою ж гарною, якщо у неї гарний силует. Тому багато дам дивуються: я йшла ненакрашена, з фітнес-клубу, з розкуйовдженим волоссям, і тут зустріла його! Як так! Це все сила силуету.

Тому якщо і віддавати чомусь гроші і час, то треба починати з крупного, а не з дрібного. З фігури в цілому, а не з деталей. Це не означає, що чоловік не помітить недоглянуті нігті. Швидше за все, він їх помітить. Але помітить він їх, тільки оцінивши зріст, вагу, груди і дупу. І ніякоїюялинкою на нігтях, новими сережками та намистом, і трьома літрами парфумів цього не виправити. Такі справи.

2. Чоловік звертає увагу на рухи!

Другий момент, який жінки не враховують – це те, як чоловік оцінює рухи потенційної жертви. Ми, жінки, оцінюємо об’єкт тільки в статиці – грибочки і колоски не бігають! Чоловіки ж оцінюють його в динаміці! Навряд чи гарною здоиччю стане слабка і велика тварина. Тому завжди треба звертати увагу на енергетику своїх рухів. Дама, яка шкандибає на підборах, дама, яка йде в незручній спідниці, дама, якій натерли стрінги, абсолютно не сексуальні для чоловіків. Хоча для подруг вона може бути красунею. Висновок один. Хочеш подобатися чоловікам – відточуй не тільки зовнішній вигляд, але і поставу, ходу і грацію.

3. Більшість чоловіків нічого не розуміють в моді!

Остання помилка, яку здійснюють жінки, – вони занадто стежать за модою. Не варто вважати це жіночою дурістю. Звіряти себе з ідеалом – це у жінки на рівні інстинкту. Якщо сьогодні сусідка знайшла смачні яблука, з’їла їх і не померла, уважно їх розглянт і шукай такі ж. Завдання – розглянути і знайти. Кайф знайти закладений самим процесом розвитку людства. Ось чому ми любимо моду. Ось чому ми обожнюємо шопінг! Але це ми – збирачки. У світі полювання нічого не змінюється. Косуля як була косулею, так нею і залишиться, які дзвіночки не вішай.

Чоловіки в більшості в моді нічого не розуміють. Зазвичай в ній розуміють геї і тусовщики. Чоловікові пофіг на те, з нової колекції твоя спідниця чи з минулої. Якщо грошей мало, не трать гроші на бренди. У них ти будеш подобатися тільки геям, які не твоя цільова аудиторія.

Висновки прості. Щоб подобатися чоловікам, а не жінкам:

  • потрібно оцінювати себе здалеку, не заморочуючись на деталях,
  • потрібно бути в хорошій фізичній формі, щоб привабливо рухатися,
  • більшість модних журналів варто спалити!

Деякі дами, прочитавши все це скажуть: а чому він мисливець. Я мисливець, а не жертва. Погоджуся. Але і ти погодься зі мною, що тоді ти повинна знати повадки здобичі. А вони такі, як я описала.

Morena