3 помилки в жіночій поведінці, які роблять зі своїх чоловіків невдах
Життєві поради

3 помилки в жіночій поведінці, які роблять зі своїх чоловіків невдах

“Чоловік і дружина – одна сатанина” – один з найвідоміших висловів. Але чому він такий популярний? Тому що неймовірно правдивий. Пов’язуючи своє життя з іншою людиною, ми приймаємо дуже серйозне рішення, так як плануємо зустріти з ним старість, пройти через горе і радість разом, взагалі зв’язати свою долю з коханим.

А що це означає – «зв’язати долю»? Невже ми впливаємо на внутрішню енергію і розташування зірок в той момент, коли вирішуємо присвятити своє життя одному єдиному? Безсумнівно! Але як це відбувається, що потрібно робити, щоб впливати на життя нашого партнера благотворно?

Як це працює?

Чоловік завжди є відображенням своєї жінки, і навпаки. Тим більше це проявляється тоді, коли двоє пов’язують себе священними узами шлюбу. Проводячи багато часу разом, розділяючи найпотаємніші мрії і страхи, подружжя починає волею-неволею впливати на енергетику один одного, формуючи і підлаштовуючи її під свою власну. Варто сказати, що це неусвідомлений процес, який відбувається незалежно від вашого бажання. Впливати можна як позитивно, створюючи своєрідний кокон з теплоти і розуміння, так і негативно, змушуючи партнера відчувати холод і невпевненість. Пояснюється це звичайнісінькою психологією.

Его людини – дуже тендітна субстанція, яка формується під впливом різноманітних факторів, але в першу чергу піддається впливу оточення. Подружня пара якраз і є основою для формування самооцінки партнерів. Якщо тут панує гармонія і взаєморозуміння, то закохані будуть переносити цю впевненість в собі і відчуття внутрішньої любові і на інші сфери свого життя.

Якщо раптом ваш чоловік починає на очах змінюватися не в кращу сторону, а вам здається, що у всіх сферах його життя відбувається щось недобре, то варто задуматися: може це ви робите щось не так? І що саме?

1. Недовіра

Якщо дружина починає ставитися до чоловіка підозріло, постійно перевіряє його повідомлення в телефоні і змушує звітувати за кожну хвилину відсутності, то варто розуміти, що тим самим вона сама штовхає улюбленого на зраду. Вся справа в тому, що ви вже робите таким чином зраду, тільки емоційну – ставите під сумнів його почуття і вірність.

2. Фінанси

Якщо у вашого чоловіка раптом стало не ладитися з роботою, то задумайтеся – як не парадоксально, а в цьому теж може бути ваша вина. Можливо, з вашого боку летять постійні докори в тому, що чоловік не може вас забезпечити? Тим самим ви позбавляєте його виключно чоловічого статусу «добувача». І отримуєте зворотний ефект: він не почне заробляти мільйони, а, скоріше, буде весь час злий і роздратований.

3. Повага

Якщо ви перестаєте поважати свого чоловіка, то він це відчуває моментально. Пам’ятайте, що для будь-якого представника сильної статі дуже важливо бути для своєї жінки найкращим. В іншому випадку – для чого йому прагнути до нових висот, якщо жінка апріорі цього не оцінить? Крім того, якщо він не потрібен вам таким, яким він є, то для чого йому потрібні ви?

Не забувайте, що в чоловікові розвиваються ті якості, які бачить жінка, тому для того, щоб зробити його найрозумнішим, ввічливим, найромантичнішим і найзабезпеченішим, просто дивіться на нього саме так, тоді ви позитивно вплинете на обранця. Кохайте і будьте коханими!

За матеріалами