Я розповім, чому тобі не вдається скинути зайву вагу і як з цим боротися!
Життєві поради

Я розповім, чому тобі не вдається скинути зайву вагу і як з цим боротися!

Я – ендокринолог з США. Я розповім, чому тобі не вдається скинути зайву вагу!

Сара Готфрід – гормональний експерт і доктор медичних наук Гарвардського університету. Кому як не їй відомий секрет ідеальної фігури! Сара стверджує, що найчастіше причиною зайвої ваги у жінок стає гормональний дисбаланс. Спілкуючись зі своїми пацієнтами, лікар зауважила схожість їхніх скарг.

Гормональний фон у жінок

  • Я дотримуюся правил здорового харчування, але ніяк не можу схуднути.
  • З віком процеси обміну речовин сповільнюються. Всьому виною генетика. Скинути зайві кілограми практично неможливо.
  • Мені вдалося скинути 2 кілограми, а потім я швидко набрала цілих 5!
  • Дієти, які я перепробувала, не спрацювали на мені.
  • Є такі продукти, від яких я просто не можу відмовитися.
  • Напевно, мені варто змиритися і прийняти себе такою, як я є.

Тобі знайома хоча б одна з перерахованих вище скарг? Якщо так, то причина по якій тобі не вдається схуднути – збій гормонального фону.

Організм жінки знаходиться у владі чотирьох гормонів: естрогену, інсуліну, кортизолу і адипонектину. Коли один з них виходить з ладу, прекрасна половина населення стикається з проблемою неможливості скинути зайві кілограми.

Дисбаланс естрогену

Естроген відповідає за привабливість жінок (округлі стегна і груди). Однак мало кому відомо, що навіть після менопаузи цей гормон продовжує вироблятися яєчниками жінки. Тому у багатьох красунь після 40 концентрація естрогену перевищує норму.

Щоб знизити рівень гормону Сара Готфрід рекомендує з’їдати 0,5 кілограма свіжих овочів в день. Клітковина сприяє виведенню естрогену з організму.

Надлишок інсуліну

Мало хто знає, що навіть при невеликому надлишку жирової маси рівень інсуліну порушується. В результаті з’являються проблеми з регулюванням глюкози: рівень цукру в крові починає підвищуватися або різко знижуватися. А зайві кілограми тільки збільшуються.

Щоб вивести інсулін з організму, лікар радить перед кожним прийомом їжі вживати склянку фільтрованої води з двома столовими ложками яблучного оцту.

Увага!
Варто порадитися зі своїм лікарем, перш ніж переходити до цього кроку.

Надлишок кортизолу

Цей гормон виробляється нашим організмом внаслідок стресових ситуацій. Високий рівень кортизолу стимулює нас до надмірного вживання їжі, а зокрема цукру. Багато хто починає зловживати швидкими вуглеводами. Як результат – жир відкладається в чистому вигляді на животі, стегнах і боків.

Щоб зменшити рівень кортизолу, перш за все потрібно відмовитися від кави. Вже через тиждень ти помітиш, що стала набагато спокійнішою, а твій сон покращився.

Недолік адипонектину

Адипонектин вказує нашому організму на те, що потрібно негайно спалювати жир. У деяких людей закладена генетична схильність до вироблення меншої кількості цього гормону. Така аномалія призводить до відкладення зайвих кілограмів. Щоб поповнити запаси адипонектину в організмі, потрібно регулярно вживати фісташки!

Ця важлива інформація буде цікава твоїм подругам, обов’язково поділися з ними статтею!