Всього 1 ознака вказує на те, що чоловік тебе не кохає!
Життєві поради

Всього 1 ознака вказує на те, що чоловік тебе не кохає!

Можна брехати хоч все життя. Можна прикидатися і вдавати. Можна всіляко викручуватися, щоб не бути спійманим на правді. Але правда все одно проявить себе. Через реакції, через ставлення.

Чоловіку, який справді любить, завжди не все одно. Він завжди співчуває. А чоловіку, якому в стосунках просто зручно, у якого немає до вас особливих ніжних почуттів, завжди все одно. Він не співчуває. Не шкодує…

Такий чоловік буде вимагати обід, навіть якщо жінка лежить з температурою. І вдома буде вимагати ідеальний порядок і 33 страви, навіть якщо жінка сидить з немовлям і не спить ночами. Він відмахнеться, якщо вона поскаржиться йому на проблеми. Він буде глухий до прохань допомогти, навіть якщо його допомога потрібна. У його розумінні, якщо вона може впоратися сама, нехай навіть їй це буде важко, то допомагати їй не варто.

Виходить, що він ні кроку не зробить в її сторону, все буде дивитися – край це або ще не край. Так може і все життя пройти, поки він свою дорогоцінну силушку береже.

Такі чоловіки не люблять сліз, буквально не переносять їх. Вони забороняють своїм жінкам скаржитися і плакати. Вони навмисно знецінюють страждання жінки, щоб не треба було проявляти співчуття і допомагати.

Так само поводиться чоловік, який розлюбив або завів коханку. Він начебто є поруч, але ні почуттів, ні підтримки від нього ніяких немає. Тільки видимість. Наявність того, що не можна взяти. Начебто є, але на ділі – немає нічого.

У такій ілюзії стосунків багато жінок перебувають роками. Все життя можуть обманювати себе. Адже чоловік-то наче і є. Не йде…. значить любить.

Але чи любить? Чи просто створює видимість того, чого не було, немає і ніколи не буде. Зручно йому, ось і все. Ось і вся любов.