Чотири головні ознаки, що чоловік тебе кохає
Психологія

Чотири головні ознаки, що чоловік тебе кохає

Безумовно, чоловіча та жіноча любов дуже відрізняються. Але тоді як зрозуміти, що чоловік любить по-справжньому? Ми проконсультувалися з сімейним психологом і зібрали 4 головні ознаки.

Як зрозуміти, що чоловік любить по-справжньому

1. Він планує своє майбутнє з тобою

Одна справа планувати, як ви проведете вечір один з одним, і зовсім інше – як ви будете відпочивати разом влітку. Тому, якщо твій чоловік говорить про своє майбутнє і зважає на твоєю думкою, обговорює його з тобою, це свідчить про глибоку прихильність. Наприклад, коли він обговорює з тобою зміну роботи, покупку машини, свою відпустку і так далі.

2. Він захищає тебе

Якщо чоловік любить жінку, він буде прагнути зробити все, щоб вона була в безпеці. І неважливо, хто ображає тебе: колеги, начальник, його мама або родичі. По-справжньому люблячий чоловік захистить свою жінку від психологічного насильства і поганого ставлення.

3. Він забезпечує тебе

Для люблячого чоловіка слово «жадібність» чуже. Він може і не заробляти мільйони, але буде радувати свою жінку з приводу і без. Якщо чоловік відчуває щирі почуття, він буде витрачати свої сили і час, щоб забезпечити кохану хорошим життям.

4. Він заявляє на тебе свої права

Коли чоловік налаштований серйозно, він буде заявляти на тебе свої права. А значить представить перед друзями, близькими і батьками. І не просто по імені, а як кохану дівчину і майбутню матір його дітей.

Звичайно, цих ознак може не бути на самому початку стосунків, коли ви тільки-тільки починаєте закохуватися і пізнавати один одного. Однак якщо і в перспективі немає такої поведінки з боку чоловіка, то потрібно задуматися, навіщо тобі взагалі потрібні такі відносини. Не погоджуйся на менше і люби себе.