Головна ознака жіночої зради
Життєві поради

Головна ознака жіночої зради

Чоловік – назвемо його Д. – в один прекрасний день зрозумів, що подруга йому зраджує.

Доказів зради у нього не було. Він її просто… відчував. Ось знаєте, буває так – заходиш з ранку в ванну, а там твоя ніжна кохана голить ноги. І відразу виникає підозра – чому, навіщо?

Навіщо взимку, вранці, збираючись на роботу, голити ноги?

І відразу ж в голову приходить цілком логічне пояснення – завела собі на роботі коханця! Недарма в минулому місяці її на цілий тиждень відрядили на якісь курси, а перед новим роком виписали премію.Не могли ж цього зробити за інші заслуги, наприклад професійні…

Дуже скоро юнак Д. став неговіркий і похмурий. Якщо до цього він радував розповідями про пригоди своєї далекої юності і регулярно підкидав пліток і чуток для продовження моєї жовтопресової діяльності в одному жіночому журналі, то з моменту епохального викриття зради, всі його думки були спрямовані лише на одне – вивести на чисту воду дівчину і довести невірність!

Іноді він з’являвся в скайпі, задаючи зовсім вже неадекватні питання, як то – якими доступними методами можна визначити наявність плям генетичного матеріалу на виворітній стороні спідниці?

Я в жаху запитувала – навіщо????

Він відповідав, що це вірний спосіб дізнатися, чи займалася дама на роботі чимось, що виходить за рамки її службових обов’язків, чи ні.

Я йому писала – не довіряєш, розлучуйся! Не можна так жити, не треба мучити підозрами її, та й самому від них мучитися, якщо її не шкода.

Але він хотів покинути зрадницю на білому коні. Кинути їй в обличчя докази і гордо віддалитися.


Сьогодні цей чоловік появився онлайн. Вперше за пару місяців. Я не витримала і запитала:

– Як життя?

Він відповів, що в невірності переконався.

Зрозуміло, наступним питанням моїм було – як? Найняв детектива? Сам вистежив? Зловив під час процесу?

Все виявилося простіше. Він написав наступне:

– Пішла. Закотила істерику, що раз я не довіряю, пора розійтися. Не може вона так, типу. Мужики пишуть – основний доказ, що шлялася. Знайшла якогось багатшого, і поки з ним все не вирішила, тримала мене як запасний варіант.

Мені одній здається, що логіка цих доказів трохи неадекватна?

З розряду “А доведи – но мені, що ти вірна”. Як? Не мої проблеми. Не можеш довести – зрадила. Не хочеш – зрадила. Кажеш, що не винна – зрадила. Мовчиш – зрадила. Просиш вірити – зрадила. Ідеш – ОДНОЗНАЧНО ЗРАДИЛА!!!