Якщо чоловік по-справжньому кохає… він зробить все і навіть більше для того, щоб його жінка була щасливою!
Натхнення

Якщо чоловік по-справжньому кохає… він зробить все і навіть більше для того, щоб його жінка була щасливою!

Коли жінка кохає – вона говорить чоловікові про те, чого в стосунках не вистачає, може сказати прямо, може через мовчазну образу натякнути. Може кричати, а може обійняти і спокійним тоном з ніжністю показати, як потребує його тепла і турботи. І велике щастя, коли чоловік відчуває жінку, коли не закривається від неї і не заривається по горло в своїх проблемах, а ділиться з нею, коли максимально присутня в стосунках взаємна відкритість і щирість.

Навчіться говорити один з одним, через ніжність, через теплоту сердець, та й навіть просто словами говорити! Не мовчіть, мовчання вбиває кохання, а воскресити його майже неможливо.

Жінки цінують чоловіків, які вкладають в своє слово незламну силу, які ніколи не порушують своїх обіцянок і клятв. Вони поважають тих чоловіків, слово яких – закон!

Вони люблять вухами, це відомо всім, але мало кому відомо, що жінки всією душею зневажають тих, хто не дотримує своє слово. Тих, які спочатку дають обіцянку, а потім прo неї забувають. Жінки пам’ятають все! Запам’ятайте це … брехня та недоговарювання, закритість один від одного, ніколи не приводить до хороших подій. Тільки коли двоє максимально щирі один з одним, тоді справді буде подружнє щастя.

Жінка добре відчуває, коли її загортають в кохання. Отримуючи такий безцінний «вітамін» від чоловіка, вона прагне віддавати натомість набагато більше, даючи зрозуміти, що він є для неї рідним, єдиним і самим-самим коханим.

Чоловікові, який безкорисливо дає свою ніжність жінці, не потрібно її якось утримувати, боятися втратити або привертати до себе увагу. Йому досить хотіти її присутності… Щоб день з неї починався і нею ж закінчувався. Завжди і назавжди. Щоб відчувала його тепло поруч, знаючи, що вся сила в їх коханні.

А якщо чоловік по-справжньому кохає… він зробить все і навіть більше для того, щоб його жінка була щаслива, усміхнена, задоволена, щоб цвіла, випромінюючи найкраще у цей світ.

За матеріалами