Який чоловік потрібен жінкам різних знаків Зодіаку
Цікаво знати

Який чоловік потрібен жінкам різних знаків Зодіаку

Кожна жінка прагне відшукати для себе ідеального чоловіка. Звичайно, ідеал у кожного абсолютно різний! На чому грунтуються переваги жінок?

Ви здивуєтеся, але знак Зодіаку грає в цьому виборі не останню роль. Сьогодні ми розповімо вам про те, які чоловіки потрібні представницям різних зодіакальних знаків.

ОВЕН: ІНТЕЛЕКТУАЛ

Овни шукають собі саме таких партнерів, які будуть активно підтримувати бесіди на інтелектуальні теми. Вони також шукають чесність і впевненість в чоловіках.

ТЕЛЕЦЬ: ВОЛЬОВИЙ ЧОЛОВІК

Тельці – дуже віддані партнерки. Їм потрібні чоловіки, які знають все про романтику і пристрасті, а ще ті, у кого дійсно сильна воля.

БЛИЗНЮКИ: ЧЕСНИЙ ЧОЛОВІК

Представниці цього знаку потрібен кумедний, грайливий чоловік, який буде завжди залишатися чесним.

РАК: ДОБРИЙ ЧОЛОВІК

Представниця цього знака шукає чоловіка, який буде схожий на неї за характером. Він повинен бути чесним, щирим і самодостатнім.

ЛЕВ: КОКЕТЛИВИЙ ЧОЛОВІК

Оскільки представницям цього знаку подобається легкість і кокетство, то вони будуть шукати схожого чоловіка.

ДІВА: ТЕРПЛЯЧИЙ ЧОЛОВІК

Їм потрібні такі чоловіки, які завжди будуть надійним плечем, які підтримають в потрібний момент.

ТЕРЕЗИ: ЛОЯЛЬНИЙ ЧОЛОВІК

Представниці цього знаку потрібен чоловік, який зможе адаптуватися під її настрій, але при цьому буде здатний відстоювати свою точку зору.

СКОРПІОН: ПРИСТРАСНИЙ ЧОЛОВІК

Жінки, що народилися під цим знаком, володіють потужною сексуальною енергією, тому їм потрібні партнери, які будуть відповідати їх темпераменту.

СТРІЛЕЦЬ: ЧУТТЄВИЙ ЧОЛОВІК

Представниці цього знаку потрібен чоловік, який буде вміти за допомогою почуття гумору зняти напругу, який буде відчувати, коли і що потрібно зробити, щоб підняти настрій своїй дамі.

КОЗЕРІГ: ПРАЦЬОВИТИЙ ЧОЛОВІК

Жінки, що народилися під цим знаком, потребують чоловіків, які працьовиті, винахідливі і дотепні.

ВОДОЛІЙ: МІЛАШКА

Представниця цього знака жадає знайти чарівного, товариського і пристрасного партнера. Поруч з ним вона зможе відчувати себе розслаблено і впевнено.

РИБИ: РОМАНТИК

Їм потрібен жалісливий і вдумливий партнер, у якого буде сильна уяву. Партнер повинен вміти проявляти свою чуттєву сторону!

Ці характеристики адаптовані під характер тих чи інших зодіакальних знаків. Звичайно, можливі розбіжності з вашими уподобаннями, але в цілому це хороша шпаргалка!

За матеріалами