Жіночі таємниці Зодіаку: що приховують представниці різних знаків
Цікаво знати

Жіночі таємниці Зодіаку: що приховують представниці різних знаків

Міф про те, що всі жінки не здатні зберігати секрети, давно пора розвінчати і забути. Найпотаємніші секрети представниць різних знаків Зодіаку, про які вони не розкажуть навіть під тортурами, розкрили астрологи. У всіх представниць прекрасної половини людства є маленькі таємниці, про які вони вважають за краще мовчати. Причому в залежності від сузір’я зодіакального кола, в період правління якого народилася дамочка, її секрети будуть відрізнятися.

Овен

Дівчата-Овни здатні надягати маску доброзичливості в той момент, коли вони роздратовані або ображені на близьких людей і друзів. Вони ніколи не покажуть виду і не висловлять своїх емоцій. Навіть якщо будуть відчувати сильний душевну біль.

Телець

Тельці відчувають докори сумління, коли розбовтують чужі секрети. Вони в момент бесіди нічого не можуть з собою вдіяти, а потім жорстко критикують і лають себе. Але все це відбувається в їх душі, самі ж вони ніколи не зізнаються в тому, що не зуміли втримати язик за зубами.

Близнюки

Дама-Близнюк не стане витрачати свій дорогоцінний час на чергового залицяльника, який їй не припав до вподоби. Але вона не може сказати йому про це прямо, а просто мовчки йде. Так ось, скільки таких скривджених вона залишила після першого побачення, ви ніколи насправді не дізнаєтеся.

Рак

Представниці цього знаку Зодіаку витрачають величезні сили на те, щоб приховати від оточуючих трепетність і вразливість своєї душі. Вони прагнуть здатися сильними і впевненими натурами.

Лев

Левиця ніколи не видасть стороннім інформацію про реальний стан справ в її житті. Навіть якщо все пішло шкереберть, ця дівчина скаже, що у неї все краще за всіх.

Діва

Діва прагне до ідеалу кожну секунду свого життя. Якщо вона щось задумала, то нізащо не розповість про це навіть найближчим людям.

Терези

Жінка-Терези ненавидить, коли її підводять в відповідальний момент. Хоча сама частенько не йде на заздалегідь обумовлені зустрічі і не виконує домовленості. Але про це вона вважає за краще мовчати, коли лає людину, яка посміла не виконати найменші зобов’язання перед нею.

Скорпіон

Красуня-Скорпіон має в своєму внутрішньому світі досить значних розмірів «комірчину», де вона зберігає образи, нанесені іншими людьми. І ніколи дівчина, яка народилася під цим знаком, не забуває вибудовувати плани помсти кривдникам. Хоча в розмовах вона буде вести себе спокійно.

Стрілець

Жінки-Стрільці нерідко заводять кілька романів одночасно, їм блискуче вдається обманювати нещасних залицяльників. Але вона про це нікому не розповідає, оскільки розуміє, що це не найкраща сторона її особистості.

Козеріг

Дівчата-Козероги намагаються створити позитивне враження про себе, тоді як насправді, таємно маніпулюють оточуючими, щоб домогтися бажаного.

Водолій

В голові жінки-Водолія 24/7 кружляє безперервний вир думок, почуттів і емоцій. Але зовні вона зберігає спокій і удавану впевненість.

Риби

Дівчата-Рибки часто скаржаться на несправедливість життя, але ніколи не скажуть, що призвідниками ситуації в 99 відсотках випадків виступають саме вони.

За матеріалами