Якщо чоловік не докладає зусиль, ви йому не потрібні!
Мотивація

Якщо чоловік не докладає зусиль, ви йому не потрібні!

У стосунках чоловіка і жінки важливий баланс. Тобто вона спокійна, а він перебуває в легкому напруженні. Що б там не говорили, а саме на чоловічих плечах лежить турбота про матеріальне благополуччя і комфорт його дами. І, якщо він не докладає зусиль до цього, можна задуматися про подальші стосунки.

Чоловік, зацікавлений у вас, завжди буде наполегливий. Він знайде будь-які способи вас домогтися, навіть якщо він флегматик, або просто не найактивніший чоловік на світі.

Якщо чоловік “не напружується”, ця жінка йому не потрібна

Він буде прагнути вкладати в ваші стосунки свої ресурси: час, гроші, можливості. Звичайно ж, можливості у всіх людей різні, але ви обов’язково це відчуєте… Добре ставлення до Вас!

Його бажання, його зацікавленість в вас як в жінці, а не як в мамі, подрузі, психологу або жертві.

Ви відчуєте з ним себе саме жінкою, яку він обожнює і цінує, а не людиною, яку він використовує і тримається тільки за те, що ви самі йому і даєте.

Ви не будете відчувати, що він вкладає менше, ніж ви. Він не пошкодує для вас того, що в його силах вам дати.

Ви не будете відчувати напруги, ви будете відчувати спокій, адже він в вас зацікавлений. Йому цікаві ваші почуття і мрії, його плани збігаються з вашими, йому цікава ваша думка і стан здоров’я.

Це важко не помітити! Якщо ви в цьому всім сумніваєтеся, то цього просто немає! І це потрібно визнати!

І піти з дивних, непотрібних стосунків, які тягнуть з вас енергію. Адже будь-які сумніви теж поступово підточують жінку, тільки повна впевненість дає відчуття стабільності і спокою.

Краща діагностика хороших стосунків: ви спокійні, а чоловік в легкому напруженні.

А не навпаки.

Легке напруження у чоловіка – це заклик до дії! Це енергія, яка трансформується у вчинки, прагнення, плани.

Цілковитий спокій у чоловіка веде до його деградації. Придушення його чоловічого начала.

Ви ж і так миритеся з його недоліками, ви спускаєте йому все і він спокійний, ви не підете, навіщо напружуватися, навіщо вас домагатися, пестити, плекати. Ви і так його з усіма потрохами.

Люди в принципі не прагнуть до звершень, якщо їх все влаштовує. Будь-яка людина за своєю природою ледача. І тварини в тому ж числі.

Лев не думає, як вбити косулю і на майбутнє покласти її в холодильник до кращих часів. Одну він убив і поступово їсть, поки вона не закінчиться або не зіпсується. Світ простіший, ніж нам здається! Це ми його ускладнюємо!

Відсутність повної зацікавленості позначає тільки її відсутність! І нічого більше!

Автор – Олена Мусаелян