Чоловік буде твоїм назавжди, якщо ти скажеш йому цю фразу. Сильна стать підтверджує!
Життєві поради

Чоловік буде твоїм назавжди, якщо ти скажеш йому цю фразу. Сильна стать підтверджує!

На які тільки хитрощі не йдуть жінки, щоб підкорити чоловіка, а особливо, щоб його утримати! Макіяж, педикюр, манікюр, депіляція, фітнес – це лише малий перелік, який допомагає тримати себе в формі і вигідно виділятися серед інших дам. Всі ми знаємо, що чоловіки люблять очима, тому вкладаємо багато сил і коштів в свою оболонку.

Знамениті «губки бантиком, попка краником» лише змушують чоловіка звернути на тебе увагу. Безумовно, підтримувати красу потрібно, але утримує чоловіка на довгі роки зовсім інше. Ми розповімо тобі, в чому криється секрет довгих і щасливих стосунків.

Як підкорити чоловіка

Звичайно ж, ніхто не порадить, як підкорити серце чоловіка, краще, ніж самі представники сильної статі. Саме до них ми і звернулися, щоб дізнатися секрет їхнього кохання і вірності. Виявилося, що вся справа в словах. Так, вони не заперечують, що жінка повинна бути красунею. Але для них це як само собою зрозуміле. Кілька чоловіків зізналися, що пестить їx слух і як жінка буквально одним словом може підкорити чоловіка і приручити назавжди.

Що говорити чоловікові

«Скажи, що ти відчуваєш себе в безпеці поряд зі мною. Адже це те, що закладено в нас природою, і такий комплімент зачіпає на підсвідомому рівні. Відразу хочеться бути захисником цієї тендітної жінки все життя».

«Мені так подобається, коли мене називають сексуальним і сильним. Але найчастіше жінки називають своїх коханих хорошими, добрими, милими… Але ось як з такою бути справжнім чоловіком?».

«Я так часто чую, що дівчата люблять компліменти і вимагають цього від чоловіків. А самі можуть годинами хвалити чоловіка перед подругою, але при цьому не скажуть приємних слів свого обранця. Для нас також важливо чути похвалу. У стосунках необхідний діалог і приємні слова».

«Я хочу бути поруч з тобою, і ти мені дійсно потрібен», – скажи щось в цьому роді. Чоловікові дуже важливо це чути. Всі жінки хочуть від нас неймовірних подвигів і зусиль. А так важливо знати, що їй потрібен саме ти і ніхто більше. Тоді розумієш, заради чого стараєшся».

«Спасибі – це магічне слово. Всі знають його силу, але чомусь не говорять. Коли мені дякують навіть за повсякденні вчинки, це дуже сильно підбадьорює і надихає».

«… сантиметрів – це якраз те, що мені потрібно. Терпіти не можу величезні розміри».

«Моя дружина дуже рідко говорить, що я відмінний батько і чоловік. Але коли говорить, я хочу намагатися для сім’ї ще більше!»

«У моєї дівчини є діти від попереднього шлюбу. Вчора я з ними просидів весь вечір: грав, годував, читав казки… Вона навіть не подякувала мені за це. А потім будуть претензії, чому я щось не хочу робити».

«Будь-який варіант фрази: “Мені подобається бути з тобою поруч”».

«Так хочеться чути про віддачу, а не тільки про те, що ти щось повинен. Одного разу дівчина мого друга сказала тост: “Я бажаю тобі в будь-яких життєвих ситуаціях бути сильним чоловіком, а я в свою чергу постараюся бути твоїм натхненням”. У неї закохалися всі…»

Порада редакції

Гордість – це ворог стосунків. Завжди говоріть теплі слова своїй другій половинці, адже вони мають величезну силу. Віддача не змусить довго чекати.

Любіть один одного!

За матеріалами