Знаки Зодіаку, яким випадають найскладніші випробування
Цікаво знати

Знаки Зодіаку, яким випадають найскладніші випробування

Деякі знаки Зодіаку частіше за інших повторюють: «сьогодні не мій день». Чому на них частіше сипляться невдачі і як цьому протистояти.

Кожен знак Зодіаку має різний ступінь везіння. Одні – явні улюбленці Фортуни, іншим щастить набагато менше. Астрологи вибрали п’ятірку найбільш невезучих знаків Зодіаку. На їх частку випадає більше випробувань. Якщо навчаться їм гідно протистояти, то Всесвіт не пошкодує для цих знаків щедрих винагород за перенесені випробування на міцність.

Риби

Недовірливі і сприйнятливі від природи, вони часто не можуть зробити вибір і вимотують себе не тільки психологічно, а й фізично. Тому постійно знаходяться в напрузі. В їхній свідомості може вкоренилася небезпечна думка, що чим більше їм випадає труднощів, тим більш прихильним до них буде життя в подальшому. Такі установки легко притягують до Риб ще більше проблем, адже думки матеріальні.

Астрологи рекомендують цьому знаку Зодіаку не приймати удари Долі як належне, а спробувати розібратися в собі і перестати йти на поводу у власних негативних думок.

Терези

Цьому знаку Зодіаку важлива думка оточуючих, і вони часто йдуть на обман, щоб заслужити похвалу або заохочення. Терези витрачають занадто багато енергії, в зв’язку з чим Доля часто підносить їм перешкоди і труднощі, щоб вивести їх з цього стану. Терезам необхідно шукати корінь проблеми у власних комплексах і постаратися уникати обману, щоб не відчувати муки совісті.

Саме докори сумління, на думку астрологів, заважать Терезам втілювати свої плани та ідеї. Заслужити подарунки примхливої ​​Фортуни вони зможуть, відмовившись від чужої думки і виробивши власну точку зору. Така позиція буде вдалою для початку нового життя і втілення в життя планів, від яких вони відмовлялися в силу власної боязкості і боязні отримати глузливі коментарі на початку шляху.

Скорпіон

Вони щиро вважають, що за щастя треба боротися, і докладають безліч зусиль, щоб втілити це переконання в життя. Вони володіють природною упертістю, яке часто заважає приймати вірне рішення і поступатися там, де це необхідно. Їм важливо навчитися йти на компроміси, адже Доля прихильна до тих, хто вміє вчасно поступатися і покладатися не тільки на завзятість, але і на почуття міри і інтуїцію.

Рак

Цьому знаку часто заважає вроджена обережність і мрійливість. Природа наділила їх безліччю позитивних якостей, але свій життєвий досвід Раки нерідко витрачають не на боротьбу за щастя. Їх стратегія – сховатися від небезпек у власному внутрішньому світі і перечекати неприємності в мріях і придуманих щасливих образах.

Стати улюбленцем Фортуни Рак зможе, якщо навчитися досягати поставленої мети і зустрічати випробування з високо піднятою головою. Така стратегія допоможе уникнути песимістичних думок і дасть сили для боротьби з внутрішньою невпевненістю і бажанням перечекати «погану погоду».

Овен

Про категоричність і патологічні схильності до перебільшення представників цього знака Зодіаку можна складати легенди. Їх унікальна здатність роздувати з мухи слона заважає їм побачити рішення, які лежать на поверхні. Ця риса приваблює одну проблему за іншою, які подібно до сніжної лавини насуваються на Овнів. Астрологи вважають, що Овнам варто прийняти навколишній світ і навчитися більше довіряти людям.

Овнам як повітря необхідне вміння поступатися людям там, де це доцільно, і не намагатися все зробити в гордій самоті. Навчившись терпінню, цей знак отримає всі шанси на успіх. Контроль над емоціями, рішення проблем з розумним підходом і «холодною головою» сильно спростять цим людям життя. В іншому випадку Овни приречені все життя ходити по одним і тим же граблям.

Не турбуйтеся, якщо ваш знак Зодіаку виявився серед невдачливих. Пам’ятайте, що невдачі кожному дають досвід і завжди є способи вирішити проблему!