7 жіночих вчинків, які можуть зруйнувати стосунки
Життєві поради

7 жіночих вчинків, які можуть зруйнувати стосунки

Якщо здається, що ваші стосунки тримаються на волосині, – задумайтеся. Можливо, причина в одному з цих вчинків:

1. Ви постійно граєте в мовчанку

Всім знайома ця ситуація, коли партнер запитує, що трапилося, а у відповідь чує лише одну фразу – «нічого». Хоча насправді ми дійсно образилися. І на це є якась причина. Але нам хочеться, щоб він сам здогадався яка. Граючи в таку мовчанку, дівчина просто відсуває момент вирішення проблеми. Тому що як чоловік повинен зрозуміти, в чому справа, якщо ніхто не відповідає на його питання? До того ж, якщо грати в цю гру занадто часто, то йому просто набридне вас питати. А це точно не приведе ні до чого хорошого.

2. Не даєте йому свободу

Нікому не подобається, коли в стосунках не дають зітхнути. Особливо, чоловікам. Якщо ви телефонуєте по 100 раз в день або відправляєте милі повідомлення, тому що хвилюєтеся, то чоловік може бачити це зовсім інакше. Адже для нього дуже важливо відчувати, що у нього як і раніше є свобода. В іншому випадку він вирішить сам собі її забезпечити. І такий варіант розвитку подій вам точно не сподобається.

3. Ви весь час його в чомусь звинувачуєте

Або сварите і звертаєте увагу виключно на недоліки. Витримати таке ставлення до себе може далеко не кожен. Але і терпінню того, хто може, теж в один момент прийде кінець. Так, іноді партнер дійсно може бути в чомусь не правий і йому варто про це сказати. Але дивіться, не перестарайтеся. Адже ви легко можете все зруйнувати.

4. Злитеся, коли він не виправдовує ваші очікування

Якщо ви будете постійно тиснути на чоловіка, то нікому від цього краще не стане. Вам би хотілося переїхати у великий будинок або вийти заміж, але він не може вам це забезпечити. Звичайно, такі моменти засмучують. Але замість того, щоб звинувачувати його, варто спробувати поговорити. Можливо, у вас вийде налаштувати його на нові звершення.

5. Ви не цікавитеся його життям

Через величезну кількість справ ми іноді забуваємо про те, що важливо розмовляти зі своєю другою половинкою. Адже спілкування – це ключик до вирішення всіх проблем. А ще – до їх запобігання. Якщо ви не будете цікавитися життям партнера, він може подумати, що став означати для вас менше. І сам перестане старатися заради ваших стосунків.

6. Забороняєте спілкуватися з друзями

Йому вже не 15, щоб ви забороняли гуляти з друзями, які вам не подобаються. До того ж, ви не його мама. Він самостійна людина, яка сама може вирішувати, з ким йому спілкуватися. Більш того, не варто ставити чоловіка перед вибором – ви або друзі. Адже де гарантія, що зроблений вибір виявиться на вашу користь?

7. Вирішуючи щось, ви орієнтуєтеся лише на себе

І свої бажання. Наприклад, ви отримали загальні гроші і хочете відкласти їх на ремонт в квартирі. Адже ви ж разом там живете, це робиться для вас обох. Тільки ось може виявитися, що партнеру зовсім не важливо, в яких умовах жити. Але зате він уже кілька років мріє про відпустку. Якщо ви весь час будете робити тільки так, як вважаєте за потрібне, не питаючи думки партнера, то це може зруйнувати ваші стосунки. Адже для пари важливо, щоб вона вміла домовлятися. І так, щоб в результаті рішення влаштовувало обох.

За матеріалами