9 жіночих вчинків, які штовхають чоловіків на зраду
Життєві поради

9 жіночих вчинків, які штовхають чоловіків на зраду

Чому чоловіки зраджують?

Це питання, на яке немає єдиної відповіді. Але в одному можна бути впевненим однозначно: якщо чоловік зраджує, то на це є причина. І навіть не одна…

Можливо, його друга половинка виявилася не настільки близька до нього, як це здавалося раніше. Або, ймовірно, вона вже не здається такою привабливою. Може, дівчина просто стала надмірно дратівливою або втратила колишню пристрасть в ліжку. Не виключений і той варіант, що чоловікові просто приносить задоволення сам факт зради і те, що по ньому сумують.

Якою б не була основна причина чоловічої зради, його коханка, найімовірніше, компенсує те, чого не дає йому близька людина. А це ті речі, які йому вкрай необхідні. Здебільшого стосунки з коханкою засновані на грайливості, потязі, похоті й сеkсі.

Звичайно, якщо ви зіткнулися з подібним, то все може бути набагато складніше.

Вікторія Мілан, редактор одного з популярних сайтів, знайомств взялася за вивчення причин зрад.

Їй вдалося провести масове опитування 8210 чоловіків, які є завсідниками сайту знайомств. Всі вони представляють різні країни, такі як США, Великобританія, Іспанія, Франція, Італія, Канада, Польща та інші. В першу чергу, Вікторію цікавило питання: що саме штовхає цих чоловіків на зраду. І ось до яких висновків вона прийшла:

1. Часті перепади настрою.

Всі ми деколи впадаємо у відчай. Хтось тримає свою печаль в собі, а хтось звик вихлюпувати весь негатив на оточуючих.

На самому початку стосунків кожен намагається приховати свої негативні емоції, щоб зберегти позитив і щастя. По всій видимості, так простіше переконати партнера, що все добре і приводів для переживань немає. Але варто лише знайти свою зону комфорту в цих встосунках, як хтось відразу починає розслаблятися і дозволяти перепадам настрою брати гору над собою.

Згідно з опитуванням, 97% чоловіків визначили занадто часті перепади настрою у партнера як дуже дратівливу рису.

2. Ревнощі.

Звичайно, опитування проводилося серед тих чоловіків, які вже вдавалися до зрад не один раз. А тому й не дивно, що їх друга половинка часто виявляла ревнощі і підозрілість. Але 96% опитаних чоловіків заявили, що їм не подобається така поведінка.

Можливо, ревнощі виявлялася ще до початку зрад. Більш того, це вкрай негативна риса властива багатьом жінкам, які безпідставно можуть звинувачувати своїх чоловіків в зв’язках на стороні. Як не дивно, саме ревнощі й штовхають чоловіків на зраду.

3. Обговорення сексуального життя з друзями.

Так, чоловіки не люблять, коли їхні дружини починають обговорювати інтимні моменти з близькими друзями. Отже, 93% чоловіків не хочуть, щоб їхні другі половинки ділилися подробицями сексуального життя з загальними знайомими. Ця причина здається їм занадто дратівливою.

Врахуйте наступне: чим довше тривають ваші стосунки, тим більша ймовірність наявності загального кола спілкування. А значить, про всі інтимні подробиці дійсно може дізнатися не тільки одна людина, але і всі інші.

4. «Вона дуже швидко засмучується!»

Чоловіків в цьому аспекті дратує те, що їх партнери часто і швидко стають сумними через всякі дрібниці. Простіше нікуди!

Проблема в тому, що будь-які тривалі стосунки, коли ви обидва вже загрузли в побуті, призводять до боротьби з дрібними дратівливими факторами. Це може бути неприбраний одяг, гора брудного посуду в раковині або зрізані нігті на журнальному столику, які хтось забув викинути.

Природно, жінка може висловлювати своє невдоволення по відношенню до чоловіка через це, часто впадаючи в смуток і апатію. Коханка же не робитиме нічого подібного, тому що вона просто ще з цим не стикалася.

Коли мова заходить про серйозні стосунки, завжди є місце невеликим розчаруванням. Але 90% чоловіків вважає, що це занадто дратує і штовхає їх на зраду.

5. «Вона не пояснює, чого хоче!»

Жінки можуть розраховувати на інтуїцію своїх партнерів. Тим більше, якщо стосунки тривають вже досить довго. Вони можуть очікувати, що їх чоловік буде приділяти їм час, допомагати по дому і обсипати компліментами навіть без натяку. Але це не так.

Коханка поводиться більш прямолінійно, тому що у неї немає такого привілею як час.

6. Уникнення сексуальної близькості.

Так, 88% чоловіків щиро дивується, чому їх другі половинки відмовляються займатися коханням, і це їх дратує!

Хоча, це цілком нормально, коли потяг затихає в стосунках, які тривають вже багато років. На жаль, більшість з нас влаштовані так, що пристрасть пробуджуються лише при появі нового партнера.

Чоловіки часто мають більш високий рівень сексуального потягу, ніж жінки, а тому і прагнуть «підтримати свій апетит» на стороні.

7. Необхідність постійно доводити своює кохання.

Чоловіки, які брали участь в опитуванні, не хотіли б змушувати свого партнера відчувати себе невпевнено через зовнішність. Але їх дуже стомлює постійна потреба жінок в словесному завіренні кохання або краси.

Згідно з опитуванням, 87% чоловіків не готові миритися з подібною поведінкою постійно. Не кожен з них вміє підбирати правильні слова, а хтось і зовсім бачить в такій поведінці невпевнену в собі людини. Звичайно, все це відштовхує.

8. Одержимість високим ростом

Жінки часто можуть бути одержимі ростом свого чоловіка. Звичайно, цей фактор може зіграти злий жарт, особливо, якщо хлопець дійсно невисокий.

Опитування продемонструвало, що 87% чоловіків вважають таку вимогу вкрай дратівливою. Коханки часто не звертають увагу на ріст, а тому чоловік може відчути себе більш бажаним і впевненим у їх обіймах.

9. Занадто багато питань!

Цікаво, якого чоловіка не дратує велика кількість питань з боку їх жінки? Можливо, жінка намагається таким чином дізнатися про наявність коханки?

Опитування показало, що 65% чоловіків ненавидять рясне кількість питань.

Досить дивно, що велика частина людей так і не навчилася сприймати дійсність об’єктивно. Адже партнер може задавати питання лише тому, що переживає про вас або хоче дізнатися про ваше самопочуття. Невже це так погано?

Як бачите, ці 9 вчинків можуть бути інтерпретовані по-різному. Але опитування дійсно може бути корисним для всіх, не тільки для жінок, яким зрадив їх чоловік. Можливо, варто переглянути усталені норми поведінки у себе в свідомості.

Якщо ви чоловік, який думає завести або вже завів коханку, саме ваша поведінка може змушувати жінку вести себе подібним чином. Можливо, варто трохи заспокоїтися і спробувати вирішити проблему.

Якщо ви жінка, яка полягає в серйозних стосунках, то ви можете проаналізувати власну поведінку. Можливо, якийсь аспект вашого характеру дійсно відштовхує чоловіка, а ви цього не помічаєте?

Насправді причини зрад настільки прості і деколи безглузді, що напрошується логічний висновок: а що якщо просто трохи постаратися і виправити становище у стосунках? Може зрад і не було б зовсім?