Зупиняйте свій вибір на тому, хто насправді вас добивається…
Мотивація

Зупиняйте свій вибір на тому, хто насправді вас добивається…

Справжній чоловік буде добиватися вас кожен день. Він буде мотивувати вас стати ще краще, буде підтримувати і навіть розчулюватися перед маленькими вадами…

Уміння досягати прихильності жінки – саме по собі велике мистецтво. На жаль, його дуже часто недооцінюють.

Нас дуже легко затягує рутина, привертає зручне і звичне. Після того, як ви проведете купу часу поруч з людиною, все, що вона робить і говорить, рано чи пізно стане звичним. Все без винятку.

Ми занадто рідко говоримо про те, як важливо, щоб нас добивалися, навіть якщо ми вже десять років, як перебуваємо в щасливому шлюбі. У кожної з нас є свої потреби і бажання, які інші люди можуть і не розділяти, але кожна з нас заслуговує на те, щоб її добивалися по-справжньому.

Так що… зустрічайтеся з чоловіком, який дійсно вас добивається, хто збуджується від однієї лише думки про те, що одного разу може виявитися поруч з вами.

Зустрічайтеся з тим, для кого кожне побачення – велика подія, хто хоче, щоб кожна зустріч з вами пройшла ідеально.

Вибирайте того, хто планує побачення, а не запрошує вас в кафе на розі лише тому, що йому це зручно, повідомляючи про зустріч за годину в месенджер.

Будьте з тим, хто впевнений у вас, і знає, чого ви хочете і до чого прагнете. Зустрічайтеся з тим, хто ніколи не перестане завойовувати вас, навіть якщо ви вже давно ніжитеся в його обіймах.

Хто завжди намагається чимось вас здивувати. Хто розуміє ціну самотності, але все одно знає, як змусити вас почувати себе обраною. Завжди.

Зустрічайтеся з тим, хто не соромиться своєї любові до вас, хто з гордістю розповідає про неї родичам і друзям. З тим, хто любить вас так, як ви хочете, щоб вас любили.

Вибирайте того, хто знає, як йому з вами пощастило, з тим, хто знає, що лише ви здатні заповнити порожнечу.

Зустрічайтеся з тим, хто нескінченно захоплений вами, кому ви завжди і в будь-яких обставинах здаєтеся прекрасною.

Ви заслуговуєте на те, щоб вами захоплювалися. Заслуговуєте того, щоб відчувати себе обраною. Ви дійсно заслуговуєте любові і коханого чоловіка, який ніколи не буде зупинятися на досягнутому.