Яка твій чоловік скотиняка по знаку Зодіаку. Дуже смішний гороскоп!
Гумор та позитив

Яка твій чоловік скотиняка по знаку Зодіаку. Дуже смішний гороскоп!

Ну що, пора дізнатися із якою скотиною ти зв’язала своє життя. Гороскоп лише для тих, хто має почуття гумору 🙂

Козеріг – лось

Колосальна скотина. Лось – флегматичний гігант, який, здається, нікому не може заподіяти шкоди: стоїть собі, листя пережовує. Але це тільки видимість! Якщо лося випадково налякати, розсердити, зачепити, необережно принизити, недостатньо акуратно повз пролетіти або навіть неправильно зробити йому «Ку-ку!» – все пропало. Ця махіна миттю підірветься і побіжить, не розбираючи дороги і затоптуючи все живе. І, щоб ти розуміла, зупинити його немає ніякої можливості: метафоричні вагу і зріст у Козерогів можна порівняти з лосиними – мінімум півтонни живої маси і два з половиною метра в холці. І зір у нього теж від лося: далі власного носа не бачить ні чорта, так що краще не стояти на дорозі. Розтопче!

Водолій – гієна

Огидна скотина. Інфернальна тварюка, яка виглядає як породження найстрашнішого нічного кошмару, а смердить ще гірше. Тиск щелеп – 70 кг/см2, тобто твій череп розкусить легко, як насіння, і почне виїдати мозок. Тварина абсолютно всеїдна: здатний переварити будь-яку падаль, так що аромат його метафоричної відрижки запросто може відправити тебе в реанімацію. Талановито зображує надзвичайно агресивну і безстрашну худобу. На ділі прекрасно знає, що навіть задрипана самка куди сильніше за нього, і дуже боїться, що про це хтось здогадається. Тому він бігає навколо тебе і превентивно паскудить всім в душу. Територію мітить.

Риби – панда

Безглузда скотина. Панд всі люблять, тому що вони – товтопопі мілихи, ще й вимираючі до того ж. Зовсім не ясно, чого їм не живеться, якщо ворогів в природі у них немає, а людство не тільки на них не полює, але і старанно намагається збільшити популяцію цих ведмедиків. Здавалося б, ну що ще потрібно: сиди, жуй бамбук і плодися. Але ні! Панди наполегливо вимирають. Просто тому, що можуть. Власне, нічим, крім перманентного вимирання від нестерпної безглуздості буття, Риби і не зайняті.

Овен – ведмідь

Нахабна скотина. Якщо хоч раз наткнеться на недоїдки біля людського житла (або, не приведи Всесвіт, людина його сама пригостить), буде приходити туди щодня і вимагати свої законні перше, друге і компот. Здатний раптово напасти, навіть коли його не провокують. Специфічною мімікою і взагалі тілесними сигналами не користується, так що вгадати, коли він хоче їсти, а коли – знести тобі голову, не представляється можливим. Перше враження незграбного телепня – оманливе. У разі реальної небезпеки скидає смердючий баласт і гордо віддаляється на задніх лапах, щоб виглядати страшніше.

Телець – олень

Тупа скотина. Жертвами оленів щорічно стають тисячі автомобілістів. Просто тому, що олень не в змозі збагнути, що не треба вискакувати на дорогу, а вискочивши, завмирає в світлі фар і тільки очима луп-луп. В кращому випадку. У гіршому – починає кидатися туди-сюди, нібито намагаючись врятувати свою шкуру, а не справі роблячи цей самий порятунок неможливим. Якщо Тельця застукати за соромітним заняттям або як слід налякати, можна щось таке побачити.

Близнюки – ящірка

Невловима скотина. Для тих, хто прогулював шкільний курс зоології, нагадуємо, що ящірки – рептилії, майже всі вони відкладають яйця, а про потомство, яке вилуплюється, ніяк не дбають. Тобто батьківського інстинкту в них не існує, і щиро до когось прив’язатися ящірка не в змозі просто по природі своїй. Це потрібно мати на увазі, коли чуєш від Близнюків зізнання в любові. Тому що тільки ти вуха розвісила, як – хоп! – його і слід прохолов. А в кулаці у тебе на пам’ять залишився кінчик безглуздо тремтячого хвоста. Це ми так завуальовано пояснюємо, що насильно утримати Близнюків ще нікому не вдавалося.

Рак – опосум

Боягузлива скотина. Здійснює бандитські набіги на чужу власність виключно нишком. У будь-якій незрозумілій ситуації падає і прикидається мертвим, пускаючи піну з пащі, так що тобі доведеться волочити все на собі, включаючи, власне, і самого «небіжчика». Має вроджений імунітет до багатьох отрут, так що маніпулювати, погрожувати, шантажувати і кричати до його неіснуючої совісті марно. Якщо раптом знайдеш отруту, до якої у Рака імунітету немає, див. пункт «впасти і прикинутися мертвим». Шах і мат!

Лев – бегемот

Небезпечна скотина. В юності має зовсім нестерпну чарівність, в зрілості справляє враження добродушного і неповороткого гіганта. У житті надзвичайно агресивний і схильний до раптових нападів без оголошення війни. В основному зайнятий перераховування самок по головах у своєму гаремі і розбризкуванням фекалій навколо рідного болота: паскудить і крутить хвостом, паскудить і крутить хвостом. Загалом, це вичерпна характеристика.

Діва – собака

Підла скотина. Володіє абсолютно феєричною репутацією найвірнішого Друга і відважного Захисника. Але з уваги не береться той факт, що ці якості – плід століть роботи селекціонерів, і в підсумку все одно ними в повній мірі володіють тільки кращі представники виду (і то після кількох років наполегливого ​​дресирування). У разі реальної небезпеки Діва в кращому випадку зробить ноги. У гіршому – вкусить не агресора, а господаря. Типу, ось, велика і страшна північна лисичка, бачиш? Я на твоєму боці! Нічого особистого, просто механізм виживання. Коли небезпека мине, він, до речі, повернеться, підібгавши хвіст. І вигнати буде шкода.

Терези – котик

Марна скотина. Дуже, дуже красива, ніжна і ласкава істота, яка легко тримати вдома, тому котиків всі люблять, а деякі навіть їм поклоняються. Дуже красива і абсолютно марна тварина. У будь-якій незрозумілій ситуації з глибокодумним виглядом паскудить на килим. У всіх інших ситуаціях вважає себе царем і богом, вимагаючи смачної їжі, чистого горщика, особистої лежанки і чесання пузика. Пузо чеши! Так, руки свої прибрала! Кусь!

Скорпіон – єнот

Підступна скотина. Тварина, яка подобається абсолютно всім: у нього такі рученьки! У нього такі оченята! Миттєво влаштовує хаос на рівному місці цими самими рученятами, нахабно дивлячись тобі в очі цими самими оченятами. Дня не може прожити без того, щоб що-небудь не прополоскати – переважно чиї-небудь мізки. До речі, про полоскання: єноти полощуть все, що в рученьки потрапить, в тому числі свої маленькі живі жертви. Притоплену і напівмертву істоту ковтати заживо зручніше, так.

Стрілець – медоїд

Упорота скотина. Згідно з книгою рекордів Гіннеса, найбільш безстрашна істота на Землі. На ділі натуральний метис панка і гопника: задирає буйволів і левів (притому що сам розміром з кота), жере все живе, в тому числі отруйних змій, здатний вибратися з будь-якої пастки, а смердить гірше, ніж скунс. Улюблене заняття (крім побиття левових морд) – розоряти вулики і жерти мед. І, що характерно, чудово приручаються і стають милими домашніми вихованцями: їдять з рук, згортаються клубком на колінах і відгукуються на своє ім’я. У перервах риє нори в дивані, б’є морду коту і кур’єрам, атакує гостей смердючим залпом з анальних залоз. Справжня тварина!

За матеріалами