Дуже прикольний гороскоп для дорослих! Яка ти сволота за знаком Зодіаку?
Гумор та позитив

Дуже прикольний гороскоп для дорослих! Яка ти сволота за знаком Зодіаку?

Овен

Буйна сволота. Б’ється. Регулярно. Якщо буцається, то обов’язково головою в живіт. Голосно розмовляє, в тому числі руками. Свою точку зору доносить до співрозмовника, бризкаючи слиною і червоніючи обличчям.

Телець

Вперта сволота. Навіть не так – уперта скотина. Коли він з вами не згоден, він робить вигляд, що вас немає і продовжує рух у вибраному напрямку. Коли ви поспішаєте, він починає ходити, говорити і, здається дихати в два рази повільніше, чим здатний вивести з себе кого завгодно.

Близнюки

Товариська сволота. Базікає за вас і ще за двох. Якщо вас, вряди-годи зацікавила його балаканина, він тут же змінить тему, а через хвилину вже забуде, про що це він.

Рак

Сволота ніжна і дивовижна. Не те, щоб ви його таким вважали, просто сам він про себе думає саме так. І при найменших ознаках незгоди відстоює цю точку зору сльозами й істериками. А ще він обожнює ховатися і робити вигляд, що “не дуже то й хотілося”, тому що впевнений, що всі тільки й мріють ним поласувати.

Лев

Зарозуміла сволота. Освоїв два вирази обличчя: перше – як у людини, яка наступила на сільській дорозі в теплу купку, друге – як у людини, якій чешуть п’яти. У будь-якому випадку з виразу його обличчя ви легко здогадаєтеся, ким він вас вважає.

Діва

Нудна сволота. Завжди знає, як правильно. На питання: “Як справи?”, – відповідає в усіх подробицях. Якщо вас попало оселитися з нею під одним дахом, вона навчить вас, нарешті, всього того, що випустила з уваги ваша мама.

Терези

Невпевнена сволота. Вона до кінця не впевнена, що вона сволота, гірше того ви теж починаєте в цьому сумніватися. Але, як тільки ви упевнитеся, що вона не сволота, чаша терезів хитнеться в інший бік і тоді…

Скорпіон

Класична сволота. У своєму чистому первозданному вигляді. Єдина істота у всьому Зодіаку, з якою ви можете повністю розслабитися, і не мучиться питанням сволота перед вами, чи ні.

Стрілець

Добра і весела сволота. З перших тактів спілкування у вас складеться враження, що він всюди. Йому ні чого не варто, підштовхнути вас в калюжу, або впустити на вас шафу, не зі зла, просто хорошою координацією ця сволота ніколи не відрізнялася. І не думайте, що це зіпсує йому настрій, це все дрібниці і справа житейська, до того ж так весело.

Козеріг

Відморожена сволота. Пеньок з очима. Емоції викликає тільки підвищення цін на бензин. Подружжя, діти і люди похилого віку родичі – баласт, або безкоштовна робоча сила. Баластом прикинутися безпечніше, може він вас просто не помітить.

Водолій

Ідейна сволота. Або тільки що зробив революцію, або прямо зараз йде її робити. У будь-якому разі не плуталися під ногами, по-перше, шкарпетки йому міняти ніколи, по-друге, навіть вірність соратників він вважає за краще перевіряти шоковими методами.

Риби

Мокра і холодна сволота. Буває двох видів: буйна – гребе проти течії і країв не бачить, або сонна – ще не спить, але моргає рідко. У будь-якому випадку – головний результат спілкування, це те, що ви пропахнете рибою. А воно вам треба?