Астрологічні таємниці: які секрети приховують різні знаки Зодіаку?
Психологія

Астрологічні таємниці: які секрети приховують різні знаки Зодіаку?

Зодіакальна несумісність дає нам відповідь на головне питання стосунків, чому чоловік і жінка не можуть знайти спільну мову. Чому, незважаючи на почуття, стосунки позбавлені гармонії, і пари все частіше і частіше розпадаються? Насправді, те, що люди не підходять один одному з астрологічної точки зору не є вироком.

Якщо знати свою половинку, все її таємні бажання і особливості, вжитися можна з ким завгодно.

ОВЕН

Дуже стабільний і вірний знак. Вони віддаються в коханні повністю, сумніватися в їх почуттях не потрібно. Вони ніколи не розмінюються на дрібниці, не шукають свою перлину серед безлічі. Спокійно і впевнено вони чекають свою половинку, а знайшовши її – всіма силами намагаються не упустити. Овнам дуже складно без ласкавих, теплих стосунків, але шукати їх де-попало вони не будуть. Це дуже сильні люди, які здатні стояти на землі дуже міцно, без підтримки.

У чому небезпека любові Овна? Насправді ніяких підводних каменів чекати не варто. Однак невелике розчарування може настати, через певний період часу стосунків. Спочатку Овни кидаються в любов і готові на все заради неї, присвячують їй весь вільний час. Потім настає період затишшя, який може здивувати. Але це зовсім не кінець любові, навпаки. Швидкість і яскравість розвитку подій змінюються глибоким, міцним почуттям, яке не потребує зовнішньої мішури. Якщо пристрасті вщухли, значитьстосунки просто перейшли в нову фазу.

Овен відмінний бізнесмен, добре, якщо його натурі буде де розвернутися і проявити свої підприємницькі якості. Працездатність у них просто приголомшлива, їм важливо реалізуватися в професії. Це варто підтримати, проте часто Овни роблять ставку на кар’єру, забуваючи про сім’ю.

Якщо ж рівновагу знайдено – ви виграли просто найщасливіший квиток: надійну, сильну, ініціативну, чуйну людину, здатну до ніжного, пристрасного кохання.

ТЕЛЕЦЬ

Тельці дуже миролюбні, спілкування з ними надзвичайно приємне, якщо не намагатися виводити їх з себе всіма доступними способами. Перейшовши межу терпіння, Телець може бути вельми жорстокий і агресивний. Якщо ви готові бути дипломатом і надійним тилом, то стосунки складуться дуже вдало. Наприклад, ревнувати – не в характері Тельців, ніяких сцен необґрунтованих ревнощів вони не влаштовують. Однак тільки дай привід – і спалах буде миттєвий, спопелячий все на своємук шляху. Вміти стримувати пориви – необхідне вміння в житті з Тельцями.

Цьому знаку властива вроджена елегантність, шик. Зовнішня привабливість, вишуканість – певний козир, який вони використовують без сумнівів. Спокушати розкішним способом цілком в дусі таких людей. Причому ніякої вульгарності, відвертості вони не сприймають. Їх вбрання не кричущі, але б’ють точно в ціль: класика, яскравий акцент, нічого складного, але око не відвести.

Позитивні якості знака дуже корисні для сімейного життя. Вони прекрасно вміють підтримати, не кинуть серед проблем і бід. Матеріальний достаток для них значить немало, тому вони завжди будуть намагатися втриматися на плаву і позбавити сім’ю від фінансових проблем.

БЛИЗНЮКИ

Непростий знак, повітряний, легкий, невловимий. Якщо ви хочете, щоб все було дуже легко, Близнюки вам не по зубах. Однак ті, хто зробили ставку на них – виграли по життю дуже багато.

З ними ніколи не буде нудно – це безумовний факт. Щоб Близнюк дарував щастя, він повинен бути щасливий сам, а його таким роблять розвиток, знання. Близнюкам некомфортно в стоячому болоті. Їм завжди мало того, що вони знають. Це найдопитливіший знак на світі, тому рости поряд з ним доведеться і партнеру. Неважливо чи будете ви мати одні й ті ж захоплення, або зацікавите Близнюків своїми – йому важливо, щоб люди не сиділи сиднем. Стосунки з Близнюками неможливі, якщо ви не готові горіти все життя яскравим полум’ям, скромненький затухаючі вуглинки – не для них.

Пристрасть – визначає якість Близнюків в любові і професії.

Так що якщо зустріли Близнюка і не знаєте, що робити, готуйтеся до цікавого розвиткуя подій. При цьому обов’язково враховуйте такі їх особливості, як – непереносимість порушення особистого простору. Не варто брати без дозволу їх речі – вони це розцінюють, як порушення кордонів. Крім того, в гніві вони не стримані, виводити їх з себе, значить почути багато неприємних для себе речей.

РАК

Цей знак вірить в кохання, і падає в нього з головою, без залишку. При цьому вони вимагають у відповідь не меншої самовіддачі. Не готові до цього? Не зв’язуйте своє життя з Раками, по-іншому не вийде ніяк. Вони потребують тепла, любові, ніжності, якщо ви порожні й вам немає чого подарувати з надр своєї душі, вам не по дорозі з ними.

У чому незаперечні переваги Раків? По-перше, вони точно і в хвороби, і в здоров’ї не покинуть партнера. Як би не складалося життя, це надійні, вірні люди, які завжди підтримають і ніколи не зрадять. Скаржитися вони не люблять, не вміють, але це не означає, що їм не потрібна допомога. Якщо ви вчасно помітите виснаження ресурсів Раків і підтримайте їх – подяка буде невичерпна. Уважність, турбота потрібні їм як повітря.

Раки поєднують в собі ніжність, скромність, пристрасть, прямоту. Їх характер спокійний, але може бути вельми гарячим. Вони завжди зрозуміють і приймуть, проте вам доведеться робити те ж саме. Спокій, терпіння, розумність – кращі методи вмовляння Раків.

ЛЕВ

Цей знак потребує поваги і любові як ніякий інший. Якщо вони отримають це з повна, то у відповідь ви отримаєте все це в збільшеному розмірі. Бути поруч з Левом непросто, тут потрібна певна сила духу, твердість, впевненість в собі. Лев привабливий, але дуже сильний, приручити його складне завдання. Про контроль, підпорядкування його собі забудьте відразу.

Будь-які сумніви відкидають цих людей, ви не повинні допускати навіть тіні невпевненості в собі. Леви цінують тільки силу, надійність. Демонструйте це не соромлячись, Леви самі схильні до демонстрації, тому оцінять ваші старання. Не стримуйтеся в інтимі, погані коханці невідповідні супутники для Лева.

ДІВА

Це романтичний, натхненний знак, він шукає щастя, любов, родину. Поєднують в собі як висоту, так і приземленість. Вміють високо парити і влаштовувати побут дуже комфортно. Їй власниві такі якості, як сміливість та рішучість, ризикувати – цілком в дусі Дів, вони вважають за краще шкодувати про те, що вже зроблено, ніж випускати шанси долі.

Діви дуже цінують увагу, подарунки, букети, хоча часто чують від них якраз протилежне, але довіряти цьому не слід. Така турбота буде оцінена гідно, і Діви у відповідь обов’язково обдарують увагою. Якщо стосунки під загрозою, не скупіться на прояви романтичних почуттів у вигляді подарунків.

Діви не дуже лагідний знак, силою їх не втримати. А ось справами, любов’ю, турботою – дуже просто. Якщо завоювати довіру Дів, життя буде дуже красивим, яскравим і комфортним.

ТЕРЕЗИ

Це дуже комунікабельний знак, вони люблять поговорити, обговорити, міркувати. Якщо ви мовчун, або втомлюєтеся від довгих бесід, швидше за все, це не ваша людина. Якщо ж поговорити про все відразу – ваша друга натура, ви знайшли свій ідеал. Однак приготуйтеся інтелектуально підрости, безглузді розмови не для цього знаку.

Терези досить м’які люди, їх доброта, пошук справедливих рішень роблять життя поруч комфортним. У цьому криється і головна небезпека – спроби відновити справедливість нерідко обертаються проти самих Терезів, тут необхідно бути обережнішими. Так що доведеться іноді витягувати їх з неприємностей.

Терези тягнуться до гармонії, якщо вони зустрічають “негативно заряджених” людей, то йдуть від спілкування з ними. Ніякого енергетичного вампіризму вони не сприймають.

Щоб бути справжнім супутником для Терезів потрібно вміти розділяти їх інтереси, цінувати справедливість, захоплюватися їх талантами.

СКОРПІОН

Крихкість і ніжність цього знака – тільки зовнішнє враження, розгледівши їх ближче, ви побачите потребу у владі, силу духу, твердість. Поруч з ними не місце тим, чия енергія не несе яскравого заряду. Скорпіони справжні вулкани, тому спокійним, розміреним особистостям, які на перше місце ставлять спокій, стабільність з ними не по дорозі. Як правило, друга половинка з Скорпіонів виходить досить непогана, дружити вони також вміють. Однак зацікавити їх можна лише справжньою пристрастю, ніяких півзаходів вони не визнають.

Варто підготуватися і до того, що цей знак досить ревнивий, привід для цього їм зовсім не обов’язковий. Крім того, вони уразливі, домогтися їх вибачення непросто. Незважаючи на це, вони досить віддані, надійні, вірні. Вимагаючи любові, вони і самі готові дарувати її у величезній кількості.

СТРІЛЬЦІ

Чим хороші Стрільці – вони не люблять брехати і не вміють це робити. Гірка правда для них краща за будь-яку брехню “по благо”. Сміливо звертайтеся до них, якщо хочете дізнатися чесну, правдиву думку. Природно, поруч з ними не можуть бути люди, які не вважають проблемою збрехати, прикрасити, спотворити дійсність. Тільки чесність, тільки правда можуть уживатися зі Стрільцями.

Крім того, варто навчитися поважати незалежність цих людей. Вони не розмінюються на несерйозні стосунки, тому шукають свого супутника часто досить довго. Якщо ж любов прийшла, Стрілець не відмовиться від неї, буде битися за неї, до останнього.

Терпіння і доброта Стрільців – відмінні риси для спільного життя. З їх життя можна зникнути тільки якщо докласти зусиль, навіть відстань не перешкода їх вірності. Оптимісти по натурі, Стрільці люблять життя і насолоджуються ним. Поруч з ним легко бути молодими, легкими, яскравими в будь-якому віці.

КОЗЕРІГ

Їм невідомий страх, пасувати перед труднощами Козероги не звикли. Вони неймовірно працьовиті. Поруч з ними надійно, ніякі перепони, ніякі біди не лякають їх. Їх не вибити з колії навіть зрадою. Що б не трапилося, Козероги вирішуватимуть проблеми, а не будуть сумувати і страждати. Тому з ними так комфортно жити тим, хто не любить нити і жаліти себе.

Цінність стосунків ніколи не буде настільки висока, щоб пожертвувати заради них своєю особистістю. Козеріг не буде рятувати стосунки, які приречені. Він не повернеться, якщо одного разу піде. Не варто доводити до цього, краще постаратися стати для нього справжнім другом.

Слабке місце Козерогів – падкість на компліменти, користуйтеся нею без сорому. Навіть якщо задоволення від приємних слів буде від вас приховано, в душі буде справжня хвиля радості і подяки.

ВОДОЛІЇ

Це знак надзвичайно схильний до захоплень. Зберігати вірність для них важка задача, посильна тільки якщо вони зустріли свою справжнє кохання. Навіть якщо це сталося, розслаблятися не варто, Водоліям завжди мало однієї людини, доведеться здорово постаратися наповнити їхнє життя любов’ю і подіями. Волелюбним особистостям з ними не по дорозі.

Подорожі, події, діяльність – життя Водоліїв повинне бути наповненим. Побутова нудьга їх вбиває, Водолії ніколи не будуть сидіти вдома. Якщо ви любитель посидіти вдома, вам буде дуже важко разом. Розчарування і згасання почуттів – ось що станеться, якщо сидіти сиднем і не летіти по життю слідом за Водоліями. Для них життя це гра, пристрасна любов до пригод у них в крові.

Варто приберегти певні секретики, прочитані книги Водоліям не цікаві. Бути трошки недосяжним кумиром – ось що вимагається від супутника Водолія.

РИБИ

Не бійтеся зіпсувати Риб турботою, це неможливо, увага їм потрібно як повітря. Рибам необхідно міцне плече, стіна, за яку вони будуть періодично ховатися від життя. Доглядати за Рибами доведеться все життя, тому якщо вам такий сценарій не до вподоби, краще вибрати собі іншого супутника життя.

Завоювати їх непросто, утримати неможливо, якщо ви їх зрадили. Риби не з тих, хто прощає. Вірного ж, турботливого партнера вони будуть кохати і поважати все життя.

Не такі вже й страшні ці зодіакальні секрети, якщо їх знати! Працюйте над стосунками, тоді ніякі несумісності НЕ будуть вам загрозою.

Ілюстрації – Stella Colorado

*переклад та адаптація – coffeewithmilk.com.ua