Любовний гороскоп на 2021 для всіх самотніх дам
Цікаво знати

Любовний гороскоп на 2021 для всіх самотніх дам

Якщо ви самотні і хочете знати, чи будуть планети щедрі до вас в коханні, або якщо ви хочете знати, чи знайдете свою другу половинку в 2021 році, ось найточніші прогнози для всіх знаків Зодіаку!

Любов і розум – ключові елементи в побудові стосунків. Згідно з нашим любовним гороскопом ті, хто ще не знайшов свою кращу половину, мають всі шанси зробити це протягом 2021 року.

Овен

Ви готові пробувати різні речі і вступати в багато стосунків, особливо в перші місяці 2021 року. Не ризикуйте, а уважно проаналізуйте свої варіанти, інакше ви можете розчаруватися. У травні у вас може бути абсолютно несподівана зустріч з людиною, яка викличе у вас почуття тріпотіння в животі.

Телець

Ви, мабуть, відчуєте трепет любові влітку 2021 року, але від вас залежить, як ви скористаєтеся цією можливістю. Вам слід перестати так гордитися і піти на компроміс, якщо ви хочете, щоб майбутні стосунки працювали. У грудні ви можете зустріти особливу людину.

Близнюки

Ви хочете стосунків, але частіше за все мрієте з широко відкритими очима замість того, щоб діяти. Ви не визначилися з новим партнером і боїтеся вступати у стосунків, які не працюють. Ваша невпевненість не залишає великих надій на любовну історію цього літа, але в середині липня ви можете бути здивовані.

Рак

Хоча навколо вас є люди, які сигналізують про те, що ви їм подобаєтеся, ви все одно не відчуваєте себе готовим вступати в довгострокові стосунки. У вас великі очікування від інших, але ви можете не усвідомлювати, що таке ставлення марне, коли справа стосується любові. Кінець весни принесе у ваше життя когось нового. Ви повинні дати їм шанс!

Лев

Це літо ідеально підходить для однієї ночі і коротких стосунків, але нічого серйозного. Це не здається занадто розчаровуючим, оскільки ви готові експериментувати якомога більше і не кидатися на першого зустрічного.

Діва

Ви занадто багато думаєте про минуле, замість того, щоб дивитися в майбутнє. Деякі речі турбують вас, хоча вони сталися дуже давно, і до сих пір утримують вас на місці. В кінці серпня ви можете зустріти людину, з якою виявите, що у вас багато спільного, але як все буде розвиватися – вирішувати вам.

Терези

Лютий буде до вас сприятливим. Ви виявляєте, що хтось із вашого оточення, з ким ви дружите, закоханий в вас. Ви серйозно думаєте про те, куди все може піти, і відчуваєте, що сонце нарешті висвітлює ваше життя.

Скорпіон

Кінець березня приходить з важливими змінами в особистому житті самотніх Скорпіонів. Ви закохаєтесь в того, хто здається ідеальним. Будьте обережні, тому що все може бути не так, як здається, і якщо ви думаєте про щось серйозне, вам краще трохи почекати і спробувати дізнатися про людину, яка поруч з вами, якомога більше.

Стрілець

Для одинокого Стрільця новина непогана. Хтось, хто вам подобається протягом довгого часу, почне подавати вам сигнали, що він закоханий у вас і хоче бути більше, ніж друзями. Вас охоплює почуття любові посеред зими, і ви відчуваєте, що знайшли свою другу половинку.

Козеріг

Ви неоднозначно ставитеся до людей, які демонструють, що вони зацікавлені в вас, і саме тому вони, схоже, не готові дати вам шанс. Ближче до кінця грудня ви можете пережити розчарування. Не впадай у відчай! Справжня любов з’явиться у вашому житті, але ви також повинні бути обережні з тим, як ви себе ведете.

Водолій

У вас створюється враження, що ви нікому не потрібні, і що ви довго будете самотніми. Вам слід змінити своє ставлення і почати частіше виходити в світ. Споріднена душа не постукає у ваші двері на порожньому місці, тому вам потрібно докласти значних зусиль, щоб знайти її. Взимку ви можете зав’язати стосунки, але вони не будуть довготривалими.

Риби

Думка оточуючих має на вас занадто великий вплив, і ви втрачаєте хороші шанси знайти когось. Не слухайте, що кажуть інші, і намагайтеся жити за своїми правилами. Людина, в яку ви закохаєтесь, повинна підходити вам і не відповідати стандартам інших людей.

За матеріалами