Гороскоп кохання для всіх знаків Зодіаку на 2021 рік
Цікаво знати

Гороскоп кохання для всіх знаків Зодіаку на 2021 рік

Любовний гороскоп на 2021 рік обіцяє багато яскравих моментів для кожного знаку зодіаку. Редакція Beauty HUB зібрала найточніші астрологічні дані про те, що чекає на нас у рік Бика в особистому житті.

Любовний гороскоп для знака зодіаку Овен
(21 березня 
 20 квітня)

Любовний гороскоп на 2021 рік радить Овнам не переносити з собою в рік Бика любовні драми, токсичні стосунки і затерті образи. Весь негатив  залиште в старому році, включно з негативними людьми. Зробивши новий рік чистою сторінкою свого життя, ви матимете шанс зустріти нових людей і здобути абсолютно новий для вас досвід стосунків. Сімейним парам також рекомендується обговорити всі негативні ситуації і залишити їх у старому році. Це сприятиме зміцненню ваших стосунків з партнером і дозволить краще зрозуміти одне одного.

Любовний гороскоп для знака зодіаку Телець
(21 квітня 
 21 травня)

Любовний гороскоп на 2021 рік обіцяє Тельцям приємні сюрпризи: вже на початку року у вас є шанс зустріти споріднену душу. Сімейним Тельцям рік не здасться нудним і прісним: на них чекають нові романтичні пригоди і перевірка почуттів. Увага один до одного і вміння обходити гострі кути допоможуть впоратися з бар’єрами на шляху до щастя. 

Любовний гороскоп для знака зодіаку Близнюки
(22 травня 
 21 червня)

Близнюкам любовний гороскоп радить навчитися брати під контроль свої емоції і не брати близько до серця думку оточуючих про ваше особисте життя. У першій частині року Бика приділіть більше уваги собі, своєму внутрішньому світу, а вже з другої половини літа віддайтеся повністю особистому життю. Саме в цей час у самотніх Близнюків буде шанс зустріти кохання свого життя. Тим, у кого є пара, життя подарує романтичні пригоди, які зміцнять ваші стосунки.

Любовний гороскоп для знака зодіаку Рак
(22 червня – 22 липня)

Любовний гороскоп на 2021 рік закликає Раків тверезо думати і розглядати потенційних партнерів з висоти холодного розуму. Віддавшись поклику серця, ви можете потрапити в токсичні стосунки або прив’язатись до неправильних людей. Секрет щастя як для одиноких, так і для сімейних Раків – внутрішня гармонія, обдумані вчинки і відсутність поспіху. Найбільш сприятливим часом для амурних справ буде весняно-літній період: парам найкраще буде більше часу проводити вдвох, а самотнім Ракам – шукати нові знайомства. 

Любовний гороскоп для знака зодіаку Лев
(23 липня – 21 серпня)

Любовний гороскоп для Левів радить попрацювати над своїм егоїзмом і надмірною гордістю. Саме ці риси заважають вам побудувати гармонійні здорові стосунки і здобути прихильність протилежної статі. Сімейних пар ця порада також стосується: хочете уникнути конфліктів і розлучення – перестаньте тягнути ковдру на себе і вчіться слухати вашого партнера. Злагода в особистому житті прийде лише після опрацювання своїх недоліків.

Любовний гороскоп для знака зодіаку Діва
(22 серпня 
 23 вересня)

Любовний гороскоп на рік Бика радить самотнім Дівам здобути більше впевненості в собі і бути відкритим до нових знайомств: проявляти більше ініціативи до людей, які вам подобаються, а також приймати запрошення на побачення і більше часу проводити з людьми протилежної статі. Проте занадто сильно захоплюватися не варто: зберігайте розсудливість, коли йдеться про серйозний розвиток стосунків, такий як укладання шлюбу чи спроба пожити разом.

Любовний гороскоп для знака зодіаку Терези
(24 вересня 
 23 жовтня)

Любовний гороскоп радить Терезам запастись терпінням, оскільки в особистих стосунках їх можуть чекати конфлікти і дрібні сварки. Для того, аби максимально їх уникнути, проявляйте турботу і увагу до своєї другої половинки, а також сплануйте відпочинок тільки вдвох, щоб відпустити весь негатив і краще познайомитись одне з одним (це, повірте, необхідно навіть давно одруженим людям). Самотнім Терезам не рекомендується повертатися до старих стосунків, навіть, якщо колишній партнер сильно на цьому наполягає.  Пам’ятайте, що двічі в одну річку не ввійдеш. 

Любовний гороскоп для знака зодіаку Скорпіон
(24 жовтня 
 22 листопада)

Скорпіонам любовний гороскоп віщує романтичні пригоди протягом всього року. Для цього знаку зодіаку 2021 рік буде сприятливим для початку серйозних стосунків, а кінець року – для укладання шлюбу, або принаймні переходу на більш серйозний етап стосунків із постійним партнером. Сімейним парам для того, щоб зберегти взаємини теплими і гармонійними, варто розвивати стосунки і разом ставити перед собою нові досяжні цілі. Наприклад, сплануйте разом поїздку вдвох або подумайте над новим хобі.

Любовний гороскоп для знака зодіаку Стрілець
(23 листопада 
 22 грудня)

Самотнім Стрільцям 2021 рік подарує доленосну зустріч, до якої потрібно серйозно підготуватися. Постарайтесь на початку року виконати всі пункти зі самовдосконалення і станьте кращою версією себе. Сімейних пар це також стосується: працюючи кожен над собою, ви працюєте над покращенням ваших стосунків. Головне – узгоджувати плани і рухатись в одному напрямку.

Любовний гороскоп для знака зодіаку Козеріг
(23 грудня 
 20 січня)

Любовний гороскоп радить Козерогам набути вміння тримати баланс у всіх сферах життя: не кидатися в роботу, забувши про коханих, але й не віддаватися на всі 100 одним лише стосункам. Гармонія і душевний спокій допоможуть Козерогам досягти успіху на всіх фронтах, в тому числі і любовному.

Любовний гороскоп для знака зодіаку Водолій
(21 січня 
 19 лютого)

На Водоліїв чекає насичений рік відповідно до любовного гороскопу, оскільки вони зустрічатимуть на своєму шляху багато нових людей. Проте сімейним людям астрологи рекомендують тримати голову на плечах, не піддаватись швидкоплинним пристрастям, а самотнім – придивлятись до партнера на відстані, а вже переконавшись у його адекватності, давати волю почуттям. 

Любовний гороскоп для знака зодіаку Риби
(20 лютого 
 20 березня)

Рибам, які перебувають у проблемних стосунках, любовний гороскоп на 2021 рік рекомендує не мучити себе сумнівами стосовно партнера. Розпишіть для себе всі “за” і “проти” наявних стосунків і прийміть рішення, чи продовжувати їх, чи залишити в старому році. Самотнім Рибам астрологи радять відкинути сумніви стосовно вашої зовнішності і виду діяльності. Це провокує невпевненість у собі.