20 правил, як завоювати чоловіка своєї мрії. Так роблять мудрі жінки!
Життєві поради

20 правил, як завоювати чоловіка своєї мрії. Так роблять мудрі жінки!

Американські письменниці Еллен Фейн і Шеррі Шнайдер, автори бестселера «Правила завоювання серця чоловіка твоєї мрії», дають слушні поради, як отримати стосунки сповнені любові і поваги, які перетечуть в щасливий і міцний шлюб. До речі, дотримуючись порад з цієї книги, Кейт Міддлтон вийшла заміж за принца, а Блейк Лайвлі підкорила серце не одного голлівудського холостяка.

Не намагайтеся змінити чоловіка і вчити його життя. Займіться цим після того, як він на вас одружиться!

Чоловіки люблять труднощі і втрачають інтерес, коли об’єкт цієї зацікавленості – і особливо жінка – дістається їм занадто легко. Секретний спосіб роздобути хлопця: бути для нього важким завданням. Звертайтеся з ним так, як ніби він вам байдужий, закликають Еллен Фейн і Шеррі Шнайдер. Необхідно створити атмосферу таємничості і змусити чоловіка пристрасно бажати зустрічі з вами, що на теперішній час велика рідкість.

“Правила” – це такий спосіб спілкування з будь-яким чоловіком (за умови, що він першим завів з вами розмову, особисто або в інтернеті), завдяки якому він стає одержимий вами і готовий до серйозних стосунків.

Як вийти заміж за чоловіка мрії:

1. Будьте дівчиною, несхожою на інших і виглядаєте як дівчина, несхожа на інших.

2. Не підходьте до чоловіка першою і не заводьте розмову, не дзвоніть і не пишіть чоловікові першою.

3. Не запрошуйте чоловіків на побачення за допомогою SMS, соціальних мереж і ніяким іншим способом.

4. Почекайте мінімум 4 години, перш ніж відповісти на перше повідомлення чоловіка, і мінімум півгодини, перш ніж відповідати на кожне наступне повідомлення.

5. «Поговоримо/спишемося пізніше»: завжди і все закінчуйте першою – і зникайте з поля зору!

6. Не відповідайте на SMS і будь-які інші повідомлення після півночі.

7. Не приймайте запрошення на суботнє побачення пізніше середи.

«Правильні дівчата» ведуть насичене життя. Звичайно ж, ви вже склали плани на вихідні до того, як настав четвер! Якщо він запросить вас занадто пізно, не влаштовуйте йому догану. Просто скажіть, що вам дуже шкода, але ви зайнята.

8. Тримайтеся подалі від його профілів в соціальних мережах і рідко пишіть на його стіні.

9. Зробіть себе «невидимою» для миттєвого обміну повідомленнями.

Навіть якщо у вашому житті нічого не відбувається, не варто сповіщати про це хлопцеві, миттєво відповідаючи на його повідомлення. Як і при будь-якій іншій формі комунікації, він повинен чекати можливості приватної розмови з вами. Щоб бути вам цікавим, йому доведеться серйозно попрацювати. Не позбавляйте чоловіка цієї можливості, відразу відповідаючи на повідомлення і просиджуючи в онлайні годинами! Пам’ятайте, у вас є своє життя (навчання, робота, друзі, хобі, тренування і, як ми сподіваємося, побачення), а на балаканину залишається тільки 10 хвилин і не більше. Якщо хлопцю багато потрібно вам сказати і про багато запитати, він може зробити це під час побачення!

10. Не проводьте з ним 24 години на добу сім днів на тиждень.

11. Стосунки на відстані: нехай він сам пропонує частіше спілкуватися по скайпу і відвідувати вас.

12. Не пишіть чоловікам першими, ігноруйте смайлики і підморгування на сайтах онлайн-знайомств.

13. Не розплачуйтеся за вечерю і взагалі ніяким способом не купуйте його любов.

14. Не робіть саморуйнівних вчинків, зустрічаючись з одруженими чоловіками.

Якщо він хоче вас бачити, скажіть йому, щоб подзвонив вам тоді, коли стане холостяком. А після цього ніякої комунікацій, забудьте його, скажіть «наступний!» – і зосередьтеся на пошуці чоловіків, які дійсно вільні.

15. Не зустрічайтеся з чоловіком, який більше ніж один раз скасовує ваші зустрічі.

16. Не посилайте чоловікові нічого такого, що було б неприємно залишити у нього в разі вашого розставання.

17. Не погоджуйтеся на секс на одну ніч і безглузді зв’язки.

18. Не поспішайте спати з чоловіком.

«Правильна дівчина» змушує хлопця чекати, щоб допомогти йому закохатися в неї саму, в її душу, в її сутність – а не тільки в тіло. Чим довше ви відтягуєте інтим, тим довше він зможе за вами доглядати, планувати романтичні зустрічі і мріяти про вас. Чоловіки люблять труднощі і не цінують нічого, що дається їм дуже легко, особливо це стосується сексу!

19. Не зустрічайтеся з чоловіком без зобов’язань!

Якщо ваші стосунки тривають більше року і при цьому вони «правильні» (ви дозволили чоловікові «ганятися за вами», зустрічалися з ним не більше 2-3 разів на тиждень, відмовлялися проводити з ним відпустки, не переїжджали до нього жити), то тим самим допомогли йому закохатися в вас і захотіти одружитися. Чоловік хоче бачити вас все більше і більше. Але якщо через рік стосунків чоловік не запропонував вийти за нього заміж, слід сказати йому, що ви – дівчина старомодного виховання і не збираєтеся ні з ким зустрічатися вічно. Якщо він почне виправдовуватися, запропонуйте зробити паузу у стосунках. Попросіть його обміркувати все на самоті і зателефонувати, коли він буде готовим до зобов’язань.

20. Перестаньте зустрічатися з чоловіком, якщо він не подарував романтичний подарунок на ваш день народження або День святого Валентина, або взагалі забув про ці дати.

За матеріалами