Якщо ви відправляєте чоловікові ці повідомлення, у ваших стосунків немає майбутнього
Психологія

Якщо ви відправляєте чоловікові ці повідомлення, у ваших стосунків немає майбутнього

Є здорові стосунки, а є «майже» стосунки, в яких ви обнадієюте себе, думаючи, що у вас з цією людиною є майбутнє, коли насправді це не так.

Якщо ви відправляєте наступні повідомлення своєму чоловікові, значить ви сумніваєтеся в статусі ваших стосунків:

1. Як твій день?

Такі повідомлення часто відправляють в «майже» стосунках. Ви шукаєте привід, щоб поговорити з ним, але при цьому вам особливо нічого сказати. Вам хочеться прямо запитати, чому до цих пір не разом.

Відповіді на такі повідомлення зазвичай бувають досить нудними, тому що середньостатистичний день людини проходить не так вже й цікаво.

2. Які у нас плани на вечір?

Ви не настільки впевнені в ваших стосунках, щоб запропонувати сходити в новий італійський ресторан або придумати будь-який інший план, тому залишаєте рішення за чоловіком. Але, швидше за все, у нього теж не буде ніяких ідей.

3. Чи може (вставте своє питання)?

Ви хочете перевести ваші стосунки на новий рівень, але боїтеся почути відмову, тому відправляєте йому повідомлення. Можливо, ви плануєте запросити його на фестиваль в найближчі вихідні, на сімейну вечерю або просто провести час з вашими друзями. Неважливо про що саме ви хочете його попросити, адже головне те, що ви не впевнені, чи погодиться він.

4. Хочеш заїхати до мене?

Вам до сих пір не зрозуміло, чи прийде він до вас додому, щоб провести з вами час, замовити їжі і подивитися який-небудь фільм. Ви знайомі вже кілька місяців, але при цьому вам доводиться кожен раз ставити йому подібні питання.

5. Як пройшли вихідні?

Знаєте що? Якби у вас дійсно були стосунки, то ви б проводили вихідні разом, і вам би не довелося ставити подібні питання. Ну а якщо ви пишете чоловікові подібні повідомлення практично кожні вихідні, то кінець вашого спілкування дуже близький.

6. Минулої ночі було класно

Якби у вас були справжні стосунки, то ви б говорили йому це в обличчя. Замість цього, ви пишете повідомлення, сподіваючись, що він відповість те ж саме. Неважливо, що ви робили: повечеряли разом або переспали. Вам все одно хочеться, щоб він знав, що вам все сподобалося.

7. Доброго ранку/добраніч

Ви не залишаєтеся ночувати в одному ліжку, тому вам доводиться писати йому ці слова замість того, щоб сказати особисто. Це явна ознака того, що у вас безперспективні стосунки.

8. Наші плани на наступний тиждень все ще в силі?

Якщо ви змушені про це питати, то, швидше за все, вже ні. Згодом чоловік почне все гірше до вас ставитися, в надії на те, що ви перша його кинете. Така стратегія банальна, але її використовують багато чоловіків. Ви пишите йому повідомлення, питаючи про ваші плани, сподіваючись на щось, хоча глибоко в душі вже знаєте правду.

9. Мені не підходять такі стосунки

Таке повідомлення не хочеться відправляти, але при цьому ви знаєте, що все-таки доведеться. Воно означає кінець стосунків, і у відповідь зазвичай приходить щось на кшталт «все ок, я розумію».

За матеріалами