Чому іноді корисно ігнорувати повідомлення чоловіка
Життєві поради

Чому іноді корисно ігнорувати повідомлення чоловіка

Чоловік, з яким ти зустрічаєшся, пише тобі, і, звичайно, ти хочеш миттєво йому відповісти. Але перш, ніж натиснути «Відправити», трохи почекай. Ось чому іноді корисно ігнорувати повідомлення чоловіка на благо ваших стосунків:

1. Це покаже йому, що у тебе є життя.

Якщо ти завжди відповідаєш йому протягом 5 хвилин, ти даєш зрозуміти, що завжди вільна для нього, що нічим особливим не зайнята. А ти не просто чекай, щоб відповісти, але і насправді займай себе чимось корисним або цікавим.

2. Це нагадає йому, що ти зайнята.

Це нагадає йому, що потрібно поважати твій час, твої кордони. Що ти не зобов’язана все кидати заради нього.

3. Це змусить його докласти більше зусиль.

Ігноруючи трохи його повідомлення ти даси йому зрозуміти, що йому потрібно докласти більше зусиль, щоб ти приділяла йому увагу – не просто писати тобі, а й діяти більш активно.

4. Це змусить його нудьгувати по тобі.

Якщо хлопець постійно отримує твої повідомлення, у нього немає можливості скучити. Він навіть не зможе зрозуміти, чи нудьгує він по тобі.

5. Це допоможе йому визначитися зі своїми почуттями до тебе.

Якщо ти постійно поруч з ним, навіть віртуально, чоловік може просто плисти за течією, жити моментом, але не аналізувати нічого. Коли ти на відстані, він може визначитися зі своїми почуттями, зрозуміти, гірше йому або краще без тебе.

6. Це покаже йому, що ти знаєш собі ціну.

І якщо ти її знаєш, то і він повинен знати. Коли ти завжди поруч і на відстані дзвінка, ти показуєш, що він може користуватися тобою, як і коли захоче. А ти покажи зворотне.

7. Це надає тобі загадковості.

Так ти стаєш менш передбачуваною і спонукуєш хлопця більше пізнавати тебе. Адже йому цікаво, що відбувається в твоєму житті, коли ти довго не відповідаєш йому.

8. Це покаже йому, що ти не нав’язлива.

Він повинен знати, що ти хочеш бачити його в своєму житті, але що він не твій кисень. І йому більше це сподобається, коли ти не нав’язлива і не відчайдушна.

За матеріалами