Визначаємо, яким буде сімейне життя, за місяцем проведення весілля
Психологія

Визначаємо, яким буде сімейне життя, за місяцем проведення весілля

Величезна кількість народних прикмет пов’язана зі шлюбом, з оцінкою сумісності та сімейного майбутнього. Експерти зібрали для вас всі головні прикмети, які підкажуть, яким буде ваш шлюб згідно з місяцем, у який ви відгуляли весілля.

Січень

Попри те, що січень є найхолоднішим місяцем, це не означає, що в такому шлюбі буде прохолода. Закохані зможуть успішно поєднувати роботу і любов, сім’ю і друзів. Щоб було більше шансів на вдале спільне життя, експерти радять справляти весілля з великою кількістю гостей.

Лютий

Згода, гармонія і любов — ці слова чіткіше описують стосунки коханих, які розписалися або повінчалися в лютому. Цей шлюб буде дуже міцним. У таких людей може бути потяг до самітництва, що не завжди погано. Головне — підтримувати спілкування з друзями і близькими.

Березень

Цей союз відрізняється від усіх інших неймовірною пристрастю. Прикмети говорять про те, що березневі пари дуже міцні, але їм не можна заграватися. Важливо постійно працювати над відносинами, щоб не потрапляти в неприємні ситуації. Цим закоханим потрібно уникати егоїзму.

Квітень

Розписані у квітні будуть часто лаятися. Якщо у цих людей є терпіння і сила волі, то все буде добре. Якщо цього немає, то союз може швидко розпастися. Експерти радять таким парам користуватися простими і дієвими обрядами від сварок і конфліктів у родині.

Травень

Недарма кажуть, що одружені в травні будуть маятися. Так, проблем буде чимало, але це не означає, що потрібно готуватися до гіршого. Усіх негараздів можна буде уникнути, якщо обережно приймати рішення і рахуватися з думкою другої половинки. Таким парам потрібно завжди пам’ятати, що вони — єдине ціле.

Червень

Експерти в галузі біоенергетики вважають, що одружитися в червні — на превелике щастя. Про це також говорять стародавні народні прикмети. Таким закоханим буде легко долати перешкоди на своєму шляху. Всесвіт завжди буде надавати їм допомогу.

Липень

Якщо ви вирішили одружитися в липні, то краще робити весілля максимально скромним. Прикмети кажуть: якщо порушити це правило, у шлюбі буде багато спокус, а навколо пари буде витися багато заздрісників і проблем. У такому разі доведеться часто вдаватися до допомоги спеціальних оберегів від недоброзичливців.

Серпень

Весілля, зігране в серпні, обіцяє закоханим тільки найкраще. Вважається, що люди, які уклали союз у цей час, стануть одне для одного кращими друзями і пронесуть любов крізь усе життя. Якщо вірити прикметам, у серпні одружуватися найкраще.

Вересень

Кажуть, що закохані будуть ставати багатшими, якщо розпишуться у вересні. У їхньому будинку буде завжди їжа на столі і гроші в гаманці. Головне для них — не перевтомлюватися і не забувати про те, що всі справи — другорядні, а на першому місці стоїть близькість, доброта, увага і душевне тепло.

Жовтень

У жовтні краще не одружуватися, тому що в такому шлюбі буде панувати прохолода і відстороненість. Однак, якщо справа стосується людей, які дуже шанобливо ставляться до захоплень одне одного, то ніяких проблем не буде. Важливо пам’ятати про взаємну повагу до особистих кордонів.

Листопад

Одруженим у листопаді варто побоюватися трьох речей: заздрості, образ і злоби. Якщо цим людям вдасться очиститися від усього цього, шлюб буде ідеальним. В іншому разі проблеми стануть постійним гостем, від якого позбутися буде майже неможливо.

Грудень

У таких відносинах буде недомовленість, брехня, удавання. Безтурботність постійно стане порушуватися суперечками. Врегулювання розбіжностей краще проводити якомога швидше. Чим довше триватимуть конфлікти, тим менше у закоханих залишиться можливостей звести проблеми нанівець.

Наскільки б сприятливим для весілля не був той чи інший місяць, намагайтеся не забувати про перевірку сумісності. Якщо ви захочете створити сім’ю з невідповідною людиною, вас ніщо не врятує від фіаско. Будьте обережнішими в амурних справах.

За матеріалами