З якими жінками по знаку Зодіаку, сімейне життя буде схоже на казку
Психологія

З якими жінками по знаку Зодіаку, сімейне життя буде схоже на казку

Що не говори, а знак Зодіаку впливає на людину. При виборі майбутньої супутниці життя не завадить дізнатися інформацію про її характер і приховані якості. Адже, ставши дружиною, жінка поводиться не так, як на початку стосунків. У виборі леді для створення сімейних відносин головний орієнтир – любов, але й поради зірок зайвими не будуть.

Рак

Раки є турботливими, чуттєвими і відповідальними дружинами. До того ж бути чоловіком Рака просто задоволення. Вони хороші господині і відмінні дружини. Сім’я для жінки Рака – це сенс життя, хоча їй важко дається рішення про заміжжя.

Лев

Дружина цього знака розумна і граціозна. Партнера вибирає довго і ретельно. Левиця часто маніпулює своїм обранцем, але результатом маніпуляції є підвищення статусу або доходів чоловіка. Отже, бути чоловіком Лtва – це ще й прибутково. У стосунках розбірлива і охайна, тому зраджувати не буде.

Діва

Безконфліктна і терпляча особистість. У родині Діва стає другом і вірним супутником чоловіка у всіх справах. Може проявити невдоволення і навіть влаштувати перевірку на міцність другій половинці. На щастя чоловіка Діва швидко заспокоюється, навіть вибачається, якщо була не права.

Стрілець

Жінки Стрільці вміють цінувати чоловіка. Для них чоловік – це годувальник і прекрасний коханець. Обожнюють свого обранця, нерідко прощаючи проступки.

Козеріг

Жінка Козеріг – це працьовита бджілка, яка всього домагається сама. Вона не любить ні від кого залежати. Живе в сім’ї і піклується про чоловіка, якщо він відповідає тим же. Зради не прощає і часто готова на помсту. Нерідко маніпулює своїм партнером, тому жити з Козерогом непросто.

Водолій

Дружина даного символу ідеально підходить чоловікам, які шукають спокійного життя. Водолій не буде чіплятися через дрібниці. Якщо їй щось не подобається, вона без скандалів і крику донесе претензії до партнера найделікатнішим способом. Водолії легкі в спілкуванні і отримують знаки уваги не тільки від чоловіків. На зраду можуть піти від нудьги.

Риби

Коли ніжні і романтичні Риби закохуються, то не бачать недоліків в обранцеві. Вони виходять заміж, не перевіряючи партнера на міцність. Риби просто не думають про це. Якщо ж жінка знака дізналася про невірність партнера, то може стати замкнутою, впасти в депресію. В такому випадку, дуже важко буде побудувати подальші відносини. Риба вірить в казки. Чоловікові Риби потрібно забезпечити їй цю казку в житті.

Овен

Жінка, яка народилася під знаком Овна розумна, цілеспрямована і норовлива. Слабкі чоловіки не для неї. Овнові потрібна вічна боротьба з партнером. Якщо вона побачить, що партнер пройшов випробування, то стане вірною дружиною і відданим другом, на якого можна покластися. Хоча жінка Овен – непроста персона, здатна на маніпуляції і зради.

Телець

Вибирає мужнього партнера, з яким весело і безтурботно. Коли настає період шлюбу, розуміє, що чоловік не є ідеальним. Жінка Телець виховує його маніпуляцією, іноді «підпилює». Чоловік повинен розуміти, що так дружина робить з нього чоловіка на заздрість усім. Ставши чоловіком Тельця, можна сподіватися на затишний будинок і смачну їжу. Тельці – дуже хороші господині.

Терези

Ці ніжні і витончені дами мають багатий внутрішній світ. Терези не особливо справляються з домашнім господарством, зате будинок з їх присутністю змінюється в кращу сторону. Їх потрібно пестити і піклуватися про них. Якщо у стосунках з цими особами проявляти грубість, вони можуть легко залишити свого обранця в будь-який момент.

Скорпіон

Скорпіони – сильний і харизматичний знак, тому їхні чоловіки проходять ретельний відбір. Чоловіки з такими жінками приречені на успіх. Будь сильним або за двері. Іншої дороги у обранця Скорпіона немає. Часто, саме старання жінки Скорпіона грають велику роль в сімейному житті.

Близнюки

Зірки говорять, що Близнюки – це терплячі дружини і демократичні мами. Однак, цей знак Зодіаку жертвує своїми інтересами рідко. Близнюки допустять до себе чоловіка, який буде дбати про них навіть, якщо у партнерки поганий настрій. Іноді доведеться підлаштовуватися під плани Близнюків, щоб отримати шанс врятуватися від їх причіпок і невдоволення.

За матерілами